Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Mária Čírová a jej najlepšie stylingy, v ktorých ohúrila: Poradí vám, ako zviditeľniť svoj módny štýl

Slovenské celebrity

Mária Čírová je známa pre svoju spevácku kariéru. Vedeli ste však, že táto kráska má blízko aj k móde? Tieto jej stylingy sme si zamilovali hneď na prvý pohľad!

Mária Čírová si prespievala svoju cestu k sláve. Táto, na Slovensku populárna, speváčka je známa aj svojím jedinečným vycibreným vkusom. Má rada kúsky, ktoré zaujímavo kombinuje aj vo svojom bežnom živote, ale aj počas koncertov. Pomáha jej vždy aj skúsený štylista, ktorých má okolo seba niekoľko, no verná je najviac štylistke Barbore Yurkovic.

Obľúbená speváčka sa nedávno objavila aj v úlohe porotkyne v Súboji Štylistov pod záštitou módnej značky Answear. Projekt, do ktorého sa môžu zapojiť všetci fanúšikovia módy, ktorí s ňou radi a s láskou pracujú. Po dosiahnutí finálového kola bude ich úlohou nastylovať jarné trendy práve od tejto populárnej značky. Tak čo myslíte, ste pre to tým pravým?

Sama Mária má pre budúcich nadšencov módy aj svoje vlastné odporúčanie: „Jedno, čo by som odkázala všetkým, ktorí chcú byť štylistami, buďte sami sebou. Lebo to je tá vaša cesta. Žiadna iná tu nie je. Pokiaľ sa budeš opakovať po nejakom inom štylistovi nikdy to nedopadne dobre.“

V atraktívnej porote sa nachádza Karolína Chomisteková, riaditeľka súťaže Miss Slovensko, blogerka Iveta Kopernická, stylista Alexander Lindov či šéfredaktorka ženského časopisu Eva Blahútová. Spolu s nimi bude Mária sledovať ľudí ako tvoria malé módne umelecké diela. Ak ste nadšencom stylingu, stačí poslať portfólio zložené z 5 fotografií a možno sa aj vy ocitnete vo finálovom kole. Ak sa Márii zapáči niekoho styling, je ochotná venovať mu vlastný priestor na rozvoj a dovoliť mu nastylovať ju na svoj koncerte či populárnu akciu. Víťaz sa objaví na sociálnych sieťach Answear, dostane balíček kozmetiky od Kiehl´s a Urban Decay a tiež skvelé autíčko MINI na víkend úplne zadarmo. Chýbať nebude ani cena v podobe módneho fotoaparátu od značky Olympus.

Vašej fantázii sa medze nekladú a Súboj Štylistov teraz ponúka naozaj jedinečnú možnosť prezentácie toho najlepšieho, čo vo vás je! Pre inšpiráciu objavte spolu s nami výber najlepších kúskov Márie Čírovej, ktoré si aj vy môžete teraz dopriať!

FEMINITY TV: Pozrite sa, aké vlastnosti si Mária Čírová cení na stylistoch

Pop of colour

Speváčka Mária Čírová sa v bielej cíti ako pravá kráľovná. Táto farba môže byť aj počas chladnejších dní tým pravým osviežením vášho šatníka. Je nevtieravá, pôsobí čisto a rozbiť ju môžete veľmi štýlovo, tak ako to urobila aj Mária. Stačí malý farebný doplnok ako je táto kabelka Answear a hviezdny look je na svete!

Must-have sezóny

Že ešte neviete, aký kabát budete nosiť počas jesene? Tak to vám pomôžeme na plnej čiare. Kocky či jemné káro sa predierajú do šatníkov ako nikdy predtým. Vie to aj speváčka Mária Čírová, ktorá má svoj dokonalý jesenný kúsok vybratý pre seba, aj pre svoje ratolesti.

Ponožkové čižmičky sú trendy!

Módny trend ponožkových čižiem je späť. Po veľkom úspechu už počas minulého roka sú túto sezónu ozajstným must-have! Nevynechajte ich zo svojho botníka ani vy! Dobre sa kombinujú so šatami, pretože vašu nohu pekne obalia a urobia ženskou.

So závanom sviatočných dní

Flitre, lesklé materiály i dlhšie sukne naozaj vedia pôsobiť krásnym slávnostným dojmom. Takéto kúsky si môžete vybrať aj vy a počas jesene ich zakomponovať do svojho šatníka. Oceníte ich pri oslavách narodenín či spoločných rodinných obedoch. V kúskoch, ako sú tieto, zažiarite ako nikdy predtým!

Športová prirodzenosť

Mária v sebe skrýva ženu mnohých tvárí. Je nežným dievčaťom, elegantnou dámou, ale aj športovo naladenou ženou, ktorá sa nebráni pohodlnému oblečeniu. Legíny s potlačou, či športová podprsenka sú skvelými kúskami, ktoré môžete vrstviť a vždy v nich pôsobiť odviazane a štýlovo.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus