Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Film Alexander McQueen prilákal veľa tvárí: Nechýbala štylistka Zuzana Kanisová či modelka Linda Nývltová

Slovenské celebrity

V priestoroch bratislavského Auparku sa vo štvrtok 27. septembra konala premiéra celosvetovo uznávaného filmu o módnom géniovi. Okrem iného mali diváci možnosť vidieť aj dva unikátne modely z dielne Alexandra McQueena. Tie budú verejnosti voľne prístupné aj v nasledujúcich dňoch.

Práca zosnulého módneho návrhára Alexandra McQueena bola prinesená v celej svojej podobe aj na Slovensko. Producent filmu, Milosh Harajda, nezaujal však pozvaných hostí iba skvelým filmom. Bratislava sa dočkala módneho zážitku, ktorý si budú mať možnosť vychutnať vážení nadšenci módneho priemyslu.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Legendárny Alexander McQueen: Exkluzívna premiéra filmu ako intímna sonda do života módneho návrhára

Alexandrex McQueen a jeho veľkolepé predstavenie

Tento britský módny návrhár si nič iné ako samotnú veľkoleposť ani nezaslúži. Sám sa celým svojím životom zasadil o módu, ktorá je iná, inovatívna a vo svojej podstate rebelská. Dokumentárny film o jeho živote si diváci budú môcť vychutnať už začiatkom januára. Dovtedy sa však môžu pokochať skvostami jeho originálov, ktoré Aupark predstavil v galérii venovanej práve tomuto netradičnému umelcovi.

Z chudoby až k britskej kráľovnej

Alexander McQueen vyrastal v chudobných pomeroch, v rodine so šiestimi deťmi, kde on sám bol najmladším synom. Svoj talent a nadšenie pre kreatívu však nikdy neskrýval. Pomaly, ale isto si už počas svojho štúdia na nie veľmi prestížnych školách, začal raziť cestu na vrchol. Svoje prehliadky komponoval ako jedinečné umelecké diela, za čo sa mu ušlo ocenenie návrhár roka až štyrikrát. Sám bol poctený aj oceneným od britskej kráľovnej. Bol so svojimi vnútornými démonmi však prehral, keď ho v roku 2010 našli obeseného v jeho doma v Londýne. Zanechal však svetu krásne módne posolstvo plné odhodlania a vyjadrenia veľkej dôvery vo svoje schopnosti. Právom bol nazvaný aj „chuligánom britskej módy.“ Urobil pre ňu totiž viac, ako on sám možno tušil.

FEMINITY TV:  K tvorbe Alexandra McQueena sa vyjadril nielen producent filmu Milosh Harajda, ale aj modelka Linda Nývltová, ktorá mala možnosť pracovať s týmto géniom či ďalší

Najlepšie oblečené celebrity večera

Svoju poctu veľkému menu tohto návrhára prišli vzdať aj slovenské krásky. Neváhali a samy seba zahalili do tmavých farieb, takých, ktoré by McQueen určite miloval. Pozrite si to najlepšie, čo ponúkol tento módny večer v bratislavskom Auparku

Zuzana Kanisová

Módna štylistka Zuzana Kanisová si na akciu plnú módy vybrala dokonalý outfit podľa svojho minimalistiského štýlu. Vysoký rolák jej schoval vlasy, čo pôsobilo štýlovo aj rafinovane. Široké nohavice ešte viac predĺžili jej nohy. Táto žena proste presne vie, čo je to dokonalá móda!

Linda Nývltová

Topmodelka Linda Nývltová z Elite Bratislava mala sama možnosť stretnúť sa s Alexandrom McQueenom osobne. Krásna brunetka si na akciu zvolila šaty z padavého materiálu s čiernou čipkou a výstrihmi v oblasti ramien. Tento štýl šiat je stále viac a viac populárny a Linde veľmi pristal.

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná prišla na akciu aj so svojím priateľom. Pár pôsobil spolu ako dokonalý celok. Emma zvolila malé čierne šaty, ktoré jej pekne rysovali postavu. Mokrý look, tzv. "wet look" im dodal na sviežosti a jedinečnosti.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko neodolala šatám v štýle saka. Doplnila ich vysokými čižmami, ktoré siahali do polovice stehien a vytvorila tak veľmi sexi look. Výšivka vo výrazných farbách spôsobila príjemné prekvapenie.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Stylingy Sloveniek: Alena Pallová opäť za dámu, Karolína Chomisteková zvolila šaty s týmto motívom

Dominika Ducová

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Slovensko ožiarila prítomných svojím vzhľadom. Vybrala si ženský kostým v tlmenej červenej, doplnený iba o elegantné a nadčasové doplnky.

Barbora Bakošová

Bývalá misska Barbora Bakošová nesklamala módnu schému večera. Čierne nohavice a top doplnila o štýlový kabát s akcentom kožušiny. Osviežením bol aj kožušinový prívesok v hnedo-zelenej farbe.

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko z roku 2007, Veronika Vágnerová si vybrala krásne čierne šaty, ktoré pôsobili asymetrickým dojmom.  Na nohách ukázala aj veľmi moderné čižmičky, ktoré svojou textúrou pripomínajú ponožky.

Daniela Hantuchová

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová ukázala, že svet módy jej vôbec nie je vzdialený. Predviedla sa v dlhšej tunike a veľmi moderných lodičkách s otvoreným prstom a zvieracou potlačou. Celý safari look umocňovala aj krásne upravená bohatá hriva.

Natália Selveková 

Riaditeľka estetickej kliniky Natália Selveková skombinovala čiernu a bielu veľmi rafinovane. Čierne nohavice s vysokým pásom osviežil hnedý opasok, v ruke nemohla chýbať zaujímavá kabelka v zelenej farbe. 

Ema a Emma Tekelyové

Mama s dcérou, Emma a Ema Tekelyové, prišli na akciu tiež v celočiernych outfitoch. K ich blond vlasom je táto kombinácia veľmi žiadaná. Obom však nesmel chýbať malý dotyk farby, v podobe štýlovej malej farebnej kabelky.

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová ukázala svoju rafinovanosť v čiernej. Volila čierny kabát, ktorý jej pekne lemoval postavu a veľmi modernú baretku s nádychom francúzskej metropole. 

Ktorá známa Slovenka vás zaujala svojim outfitom najviac?

spolu hlasovalo 241 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe