Presunúť na hlavný obsah

Štýlové celebritné mamičky: Ako sa udržiavajú vo forme krásna Martina Krnáč Valková či sympatická Diana Hágerová?

Feminity

Známe krásky, ktoré sú mamami vedia, ako sa udržať fit aj popri ratolesti. A sú jasným dôkazom toho, že športovať sa dá aj s deťmi. Nechajte sa inšpirovať ženami, ktoré vedia, ako na to.

Milujú svoje deti, no nezabúdajú aj na seba. Ak ste si mysleli, že na šport musíte popri deťoch zabudnúť, ste na omyle. A naše známe krásky to len potvrdzujú. Ak si nájdete systém, s deťmi môžete robiť absolútne všetko. V akomkoľvek veku.

Prečítajte si tiež: Postava Marianny Ďurianovej sa rokmi nemení: Vďaka týmto aktivitám vyzerá blondínka tieto dni perfektne

Diana Hágerová a Izabelka

Sympatická moderátorka mala vždy tip-top postavičku. A po pôrode sa veľmi rýchlo dostala opäť do formy. Napriek tomu si je však vedomá, že o telo sa treba starať. S malou Izabelkou nedá dopustiť na dlhé prechádzky a jógu. A vidieť, že aj Dianina dcérka si spoločné aktivity s maminou užíva. 

Martina Krnáč Valková a Juliana s Jonatanom

Očarujúca modelka Martina Krnáč Valková je dvojnásobnou mamou. Napriek tomu nemá problém nájsť si čas na cvičenie. Vie totiž, že to ide aj s deťmi. Beh a prechádzky sú neodmysliteľnou súčasťou jej dní. A treba uznať, že Martina vyzerá absolútne perfektne. 

Baša Števulová a Tobiáš

Známa športovkyňa Baša Števulová je veľmi aktívna žena. A materstvo jej z jej akčnosti neubralo ani náhodou. Malý Tobiáš sa stal jej skvelým ”parťákom” a mame robí neustále spoločnosť. Milujú turistiku, hory a samozrejme beh. Vidieť, že obaja žiara spokojnosťou a tak to má byť. 

Mohlo by vás zaujímať: Slovenské páry, ktoré spolu aj pracujú: Domi Navara Cibulková a Adela Vincze našli po svojom boku tých pravých

Barbara Jagušák Heribanová a Izabelka

Spokojná mamička Barbara Jagušák Heribanová tiež zapája svoju dcérku Izabelku do takmer všetkých svojich aktivít. Babsy nedá dopustiť na jógu a ako vidieť, Izabelka sa rada k mame pripojí. Navyše zbožňujú turistiku a často chodia na dlhé prechádzky do prírody. 

Magdaléna Šebestová a Ninka

Modelka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová má telo bohyne. Pravidelne cvičí vo fitku, behá a chodí s Ninkou na dlhé prechádzky. Spoločné chvíle si veľmi užívajú. 

- Najčítanejšie -