Presunúť na hlavný obsah

Postava Marianny Ďurianovej sa rokmi nemení: Vďaka týmto aktivitám vyzerá blondínka tieto dni perfektne

Slovenské celebrity

Moderátorka Marianna Ďurianová si naplno užíva dni so svojím synčekom Romankom. Pozrite si, aké aktivity s ním akčná mamina robí, no nie sú roztomilí?

Marianna Ďurianová patrila vždy medzi atraktívne ženy a svojím vzhľadom a úsmevom bola doslova magnetom pre všetky oči. Po tom, čo sa stala mamou, sa namiesto spoločenských udalostí objavuje čoraz viac v prírode, kde trávi čas so svojím synčekom Romankom. 

Prečítajte si: Krásna ako z rozprávky: Barbora Rakovská sa vydala ako dokonalá nevesta, ktorá nič nenechá na náhodu

Aktívny prístup k životu je pre ňu dôležitý

Na deťoch najviac vidíme, ako ten čas letí. V prípade známej moderátorky to platí dvojnásobne. Z malého Romanka je veľký fešák a pre svoju maminu sa stáva čoraz väčším parťákom a oporou. Vyrastá z neho skutočne krásny chlapec. Marianna však v čase tabletov a počítačov myslí na čaro skutočného detstva. Pobyt na čerstvom vzduchu je pre ňu dôležitý a aktívny prístup k životu tiež. Svojho syna preto vedie týmto smerom. 

Romanko sa venuje bojovému umeniu a nedávno ho Marianna takto zachytila, ako sa učí jeden z najnáročnejších športov, golf. Nadšenie a úsmev na tvári mu nechýbajú a okrem toho má aj skvelé zručnosti, čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#blackstork #golfacademy #proudmom

Príspevok, ktorý zdieľa @ mariannadurianova,  

Postava snov a čistá pozitívna myseľ

Sama Marianna mu ide príkladom. Moderátorka sa venuje vo voľnom čase cyklistike a nezabúda ani na to, že našu pomoc potrebujú aj iní. Keďže je neustále v pohybe, na jej postave sa to odráža a pôsobí stále ako keby bola dvadsiatnička. Takto vtipne si spolu so synom zabicyklovala a o svoju radosť z „bežných maličkostí“ sa podelila prostredníctvom tohto videa s komentárom: „Mama v záprahu. Cyklovýlet na Morave.“

Neprehliadnite: Kozmetické procedúry, ktorým sa speváčka Dara Rolins nebráni: Takto si pomáha ku krásnym perám

Šťastie, aké pociťuje, keď trávi so svojím synom čas, z nej srší na diaľku a dvojici to naozaj spolu pristane. Páči sa nám, že moderátorka športuje s ním. Potvrdzuje sa tak pravidlo, že rodič by mal ísť vo všetkom svojím deťom vzorom, súhlasíte?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe