Presunúť na hlavný obsah

Vždy pozitívna Soňa Skoncová: Tieto rituály by ste si mali od nej požičať, aby ste žili šťastný život

Slovenské celebrity

Krásna mladá moderátorka Soňa Skoncová na každej svojej fotografii doslova žiari. Čím je to, že táto žena má neustále energie na rozdávanie, a aký je jej tajný recept na šťastie?

Soňa Skoncová je slniečkom medzi ženami slovenského šoubiznisu. Jej úsmev na perách má priam nákazlivú moc. Dokáže ľahko zmanipulovať aj ostatných a prinútiť ľudí k veselšej nálade. Ako to, že Soňa je tak spokojná a šťastná aj počas bežných dní?

Prečítajte si tiež: Obľúbená domáca aktivita modelky Andrey Verešovej: Ani domáce práce túto krásku nenudia

Záleží na maličkostiach

Soňa s radosťou oslavuje každý nový deň. Je jej vzácna každá jedna minúta a nič neberie samozrejme. Radosť jej robí aj jej štvornohý miláčik, s ktorým prežíva nejednu pozitívnu chvíľku. Základ je však v neutíchajúcej túžbe po dobre a pozitívnych skúsenostiach.

Túžba poznať nové ju ženie vpred

Moderátorka je hrdou slovenskou. Láska k vlastnej krajine jej dodáva pocit sebavedomia a podvedomej istoty. To, čo robí a robí to veru dobre, má korene práve na slovenskej pôde. Vie, čo môže od Slovenska očakávať a rada do spolu so svojou rodinou aj spoznáva.

Cestovanie jej rozširuje obzory

Po domovine je jej najobľúbenejšou krajinou priam celý svet. Soňa rada objavuje a navštevuje miesta, na ktorých ešte nebola. Aj cez svoje fotografie prináša ľuďom jej unikátny pohľad na svet, ktorý je vždy pozitívny a oveľa priateľskejší ako by sa nám mohlo na prvý pohľad zdať.

Mohlo by vás zaujímať: Raňajky plné živín podľa Ivany Gáborík: Vyberte si niektorý jej variant a užite si krásnu postavu a zdravé telo

Najdôležitejší ľudia na svete

Toto všetko by však ona sama nezvládla. Soňa Skoncová je hlavne vďačná za rodinu i partnera, ktorí ju podporujú najviac ako môžu. Svoje sny si plní aj vďaka nim.

- Najčítanejšie -