Obľúbená domáca aktivita modelky Andrey Verešovej: Ani domáce práce túto krásku nenudia

Mnohé známe ženy sa neprezentujú ako domáce gazdinky. Potom je tu opak v podobe Andrey Verešovej. Táto krásna slovenská modelka vie, že domov je jej šťastným miestom. Túto aktivitu miluje a svoj život si bez nej nevie predstaviť.

Andreine detičky jej s radosťou pomáhajú aj doma v kuchyni

Andreine detičky jej s radosťou pomáhajú aj doma v kuchyni

Zdroj: instagram.com/andreaveresovaofficial

Svoje postavenie medzi svetovými modelkami si vybudovala hlavne vďaka svojej kráse. Andrea Verešová však ukazuje, že je oveľa viac ako len krásna modelka na obálke časopisov. Je ženou činu, ktorá sa nebojí naozaj ničoho. Svojim detičkám robí radosť práve táto jej vlastnosť!

Prečítajte si tiež: Raňajky plné živín podľa Ivany Gáborík: Vyberte si niektorý jej variant a užite si krásnu postavu a zdravé telo

Svoju kuchyňu miluje!

Andrea má svoj vlastný domov nadovšetko rada. Keď práve necestuje, alebo nemá iné pracovné povinnosti v zahraničí, užíva si pobyt strávený v kruhu svojich milovaných. Krásna modelka nedá dopustiť na svoje šťastné miesto. V jej prípade je ním rozhodne kuchyňa!

Domáce je predsa len lepšie

Vyvážená strava, ktorú Andrea tak miluje, obsahuje aj množstvo zeleniny a ovocia. Sama rada vie, čo práve je a stravu si preto pripravuje aj doma. Po lete sa pustila aj do zavárania. Andrea dáva prednosť práve tomuto typu potravín. Vie, že jej deti aj manžel dostávajú to najlepšie a domáce. Sama však vo varení našla veľkú záľubu.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky, ktoré svoje lásky obklopujú prírodou: Rozžiarené sestry Heribanové, Zdenka Predná má takéto veľké detičky

Pobyt vonku je pre ňu dôležitý

Andrea sa však nebráni ani nie tak typicky ženským prácam. Z kuchyne rada uteká aj von, do záhrady. Presádzanie kvetov a sledovanie ako z nich vyrastá nový život má podľa modelky aj oveľa hlbší zmysel. Je to pre ňu forma relaxu a dokonalého oddychu.

Foto:
instagram.com/andreaveresovaofficial
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba