Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Aký make-up a vlasy zvolili modelky na finále Schwarzkopf Elite Model Look 2018?

Feminity TV

Backstage modelingovej súťaže Schwartzkopf Elite Model Look pre Českú republiku a Slovensko sa niesol v naozaj krásnom duchu. Skúsený hairstylista Ján Molnár a make-up artistka Renata Zelinková dostali na starosť úpravu modeliek a topmodeliek. Aké je to pre nich líčiť či česať už, aj tak, dokonalé tváre?

Slovenské modelky, ktorých materskou agentúrou je práve známa Elite Model Management sa stretli v Prahe, aby spoločne oslávili príchod nových členov svojej modelingovej rodiny. Tieto krásky si samozrejme nenechali ujsť veľkolepé finále, ktoré prežiarilo Španielsku sálu Pražského hradu. Ako prebiehali prípravy týchto krásnych tvárí, a čo si o ich kráse myslia profesionáli?

Prečítajte si tiež: VIDEO: Grand Finale Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Aké róby zvolili naše česko-slovenské modelingové hviezdy?

FEMINITY TV: Nahliadnite s nami do backstage a dozviete sa viac o tom, na čo sa podľa profesionálov kladie v súčasnosti dôraz

Prirodzená krása

Topmodelky sú pre niečo topmodelkami. Ich krása vyráža dych a naozaj nepotrebuje skrášľovať make-upom či zložitými vlasovými účesmi. V móde je prirodzenosť a ako priznal aj hair stylista Ján Molnár, vlasy modeliek sa snažil držať práve v tejto oblasti. Účesy, ktoré prekypovali kompiláciami sú dávno out. Na dôležitých spoločenských udalostiach preto aj vy viete zažiariť ako svoje pravé ja a nemusíte sa vôbec na nič hrať.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie ambasádorky a backstage: Takto to vyzeralo v zákulisí finále prestížnej modelingovej súťaže

Toto by ste mali mať v make-up taštičke aj vy

Česká make-up artistka Renata Zelinková, ktorá má na starosti aj fotenia pre mnohé známe magazíny priznáva, že modelkám sa make-up robí naozaj veľmi jednoducho. Ich krása jej úlohu úplne zjednodušuje. Ženám však radí, aby nikdy nezabúdali na tieto kroky beauty rutiny. „U mladých dievčat stačí riasenka. A u tých starších, žena by určite nemala zabúdať mať krásnu pleť a kvalitný make-up. S tým sa spájajú samozrejme kvalitné prostriedky a hlavne celková starostlivosť o pleť.

- Najčítanejšie -