Presunúť na hlavný obsah

Emily Ratajkowski hviezdou horúceho adventného kalendára: Neuveríte, na čo sa nechala nahovoriť!

Zahraničné celebrity

Instagramová sexbomba a známa modelka Emily Ratajkowski sa vyzliekla na fotení pre adventný kalendár Love Magazine a zaujala v polohe, na akú u nej nie sme zvyknutí. Keď uvidíte, načo sa nechala nahovoriť, neuveríte vlastným očiam.

Známa sexi modelka sa už tradične navliekla do zvodnej spodnej bielizne a pózovala vo videu ladeného do vianočnej atmosféry. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby sa nevlnila v rytme hudby na stole plnom talianskych špagiet. Áno, počujete správne!

Mohlo by vás zaujímať: Sexi krásky, ktorým celý svet leží pri nohách: Vedeli ste, že po svojom boku majú takýchto nenápadných priateľov?

Odvážne video

Na odvážnom videu sa sporo odetá brunetka hýbe do tanečnej hudby a ohadzuje sa pritom množstvom špagiet s omáčkou. Hra s jedlom je v tomto prípade naozaj hriešne sexi a krátky klip si vyslúžil aj poburujúce názory. 

Adventný kalendár

Emily bola vybraná magazínom Love Magazine pre tohtoročný adventný kalendár, ktorý oslovil najznámejšie modelky, medzi ktorými nechýba ani Gigi a Bella Hadid, Doutzen Kroes, Karlie Kloss a mnoho ďalších slávnych mien. Spoločne tvoria projekt, kde si každý decembrový deň môžete odhaliť nové video.

Sexi kúpeľ

Ideou celého tohto projektu sú vyzývavé, sexi videá so svetovými topmodelkami, ktoré tvoria dohromady adventný kalendár. Každé video sa vyznačuje inou témou a v tomto odvážnom kalendári si na svoje príde hlavne mužské publikum. Tak, čo hovoríte na sexi hriešny kúpeľ v špagetách? 

Pozrite si celé video, v ktorom sa Emily Ratajkowski hýbe v rytme hudby s naozaj netradičnou rekvizitou

Inšpirujte sa: Vlasový chameleón Emily Ratajkowski: Ako sa vám páči ako nežná blondínka, sexi ryšavka či v štýlovom bobe?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus