Presunúť na hlavný obsah

Tipy pre dokonalé telo bez celulitídy od krásnej Doutzen Kroes: Pozrite sa, na čo táto hriešne sexi žena nedá dopustiť

Feminity

Topmodelka Doutzen Kroes nemá len nádhernú tvár. Odhalili sme jej tajné beauty triky na perfektné telo bez známok celulitídy. Nechajte sa inšpirovať

Prečítajte si: Princezná Kate Middleton a jej inšpirácia na vianočný outfit: Touto klasikou nič nepokazíte!

Holandskú krásku asi väčšina pozná hlavne ako anjelika z Victoria's Secret. Práve v začiatkoch svojej hviezdnej kariéry obajvila tipy a triky na perfektné telo bez celulitídy a dodnes na ne nedá dopustiť.

Základom všetkého sú vraj tri veci - jedálniček, pohyb a kozmetika. Najmä neriešte hneď na úvod to, ktorá z týchto vecí dokáže najviac. Dôležité sú všetky tri. No na začiatok, Doutzen odporúča trošku pozmeniť svoj jedálniček. Len tak sa môžete pomarančovej pokožky zbaviť navždy. 

Bielkoviny, bielkoviny, bielkoviny

Ak túžite po pevnejšej a hladšej pokožke, mnoho vie napraviť strava bohatá na bielkoviny. A krásna modelka to dobre vie. Práve bielkoviny totiž spevňujú väzivové tkanivo a telu dodávajú potrebnú elasticitu. Doprajte si ryby, biele jogurty, fazuľu, či orechy. Navyše účinok bielkovín na naše telo je vraj oveľa silnejší večer. Tak si skúste dnes na večeru pripraviť ľahkú rybku s tanierom pestrej zeleniny. 

Skvelé antioxidanty

Zelenina a ovocie je alfou a omegou. Platí, že čím je farebnejší váš tanier, ktorý sa z nej skladá, tým lepšie. Doprajte si citrusy, maliny, avakádo. A skúste takto začať svoj deň.

Mastné kyseliny

Mastné kyseliny sú pri vašej ceste za vytúžením telom bez celulitídy nevyhnutné. Posilňujú totiž štruktúru pokožky. Najviac ich samozrejme nájdete v rybom tuku. Pravidelne jedzte lososa, pstruha, či olejnaté ovocie ako je napríklad papája. 

C a zinok 

Ideálne je tiež jesť okrem potravín s vysokým obsahom bielkovín, aj jedlá s vyššou dávkou vitamínu C a zinku. Dôvod je jednoduchý. Bez ich pomoci sa totiž nemá šancu v našom tele vytvoriť a udržať kolagén. Skúste si občas na večeru urobiť ovsenú kašu so slnečnicovými semienkami. Poďakuje sa vám váš žalúdok aj postava. 

Čo sa týka pohybu, Doutzen nedá dopustiť na beh do kopca. To je vraj zaručený recept na vypracované bruško, stehná a zadok. Navyše ak to praktizujete pravidelne, pomarančová pokožka vraj nemá šancu. Pri kozmetike siahnite po anticelulitídových prípravkoch s obsahom kofeínu. Tie sú údajne najúčinnejšie.  To stojí za pokus, nemyslíte? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus