VIDEO: Úspešná modelka sa nemôže spoliehať len na krásu: Tieto vlastnosti z nej vedia urobiť topmodelku!

Castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2018 vyvrcholili v Bratislave a my už sa teraz nevieme dočkať, keď spoznáme nové nádejné tváre svetového modelingu. Čo bude nasledovať a na čo sa budú musieť pripraviť tí najlepší z najlepších?

Kastingy súťaže Schwarzkopf Elite Model Look skončili v Bratislavskom Auparku

Kastingy súťaže Schwarzkopf Elite Model Look skončili v Bratislavskom Auparku

Zdroj: Vlado Anjel

Kastingová šnúra Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 sa v sobotu skončila v hlavnom meste. Posledný kasting sa niesol vo veľmi pozitívnom duchu a ani na ňom nesmelo chýbať množstvo  zaujímavých tvárí. Dievčatá a chlapci neváhali a prišli na kasting skúsiť svoje šťastie. Odborná porota zložená z riaditeľa, modeliek a skautov z agentúry Elite Model Management Bratislava mala teda náročnú úlohu.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Na káve s topmodelkou Michaelou Kocianovou: Tomuto vďačí za svoj osobný úspech v modelingu

Ambasádorka projektu, celosvetovo úspešná topmodelka, Michaela Kocianová, prevzala aj rolu moderátorky akcie. Inak tomu nebolo ani v prípade riaditeľa súťaže. Modelingový expert Saša Jány má oko na nové, zaujímavé tváre, preto každej potenciálnej modelke a modelovi venoval svoj čas a rady do budúcna

FEMINITY: Ambasádorka pre SR Michaela Kocianová a  riaditeľ súťaže Saša Jány zhodnotili Schwarzkopf Elite Model Look 2018

Schwarzkopf Elite Model Look 2018 hodnotia ako veľmi plodný. Asi to bude najťažší výber, aký sme kedy mali. Máme v hladáčiku toľko potencionálnych mladých dievčat, že sme obsadili asi dve finálové skupiny. Už sa snažím presvedčiť kolegov, aby sme zainvestovali do viacerých tvárí, lebo myslím, že finálova sedmička, ktorú budeme robiť, nebude stačiť, vyjadril svoje nadšenie z mladých nádejných modeliek riaditeľ súťaže Saša Jány.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2018 hľadá možno práve teba: Kto má šance uspieť v modelingu?

Pre Feminity tiež prezradili, aký je nasledujúci postup s výberom toho najlepšieho z každej kategórie. „Všetky kastingové hárky pôjdu naspäť do Bratislavy, kde sa prehodnocujú a do 30 dní budú dievčatá a chlapci, ktoré postupujú do semifinále oboznámené s výsledkom,“ prezradila nám topmodelka Michaela Kocianová. Pre dievčatá a chlapcov, ktorí postúpia do semifinále tu cesta teda nekončí. „Tieto dievčatá a chlapci idú potom na konci augusta do Prahy, kde prejdú sústredením,“ dodáva Michaela Kocianová.

Sústredenie tak profesionálnej súťaže, akou určite Schwarzkopf Elite Model Look 2018 je, bude pre mladé dievčatá a chlapcov zážitkom na celý život. „Fungujeme pomocou sústredenia, aby sme ich naučili niečo o životospráve, herecká hodina, choreografie, fittingy a ako modelingový priemysel funguje,“ popísal priebeh sústredení riaditeľ súťaže Saša Jány, ktorý má na mladé talenty to pravé porodcovské oko. „Všetko toto si žiada prax, takže našou úlohou ich bude obsadzovať na dobré fotenia. Výhodou našej agentúry je fakt, že nemusíme brať každé fotenie,“ tak Saša Jány poukázal aj na výhodu práce s agentúrou Elite Model Management.

My samozrejme budeme všetkým potenciálnym modelkám a modelom držať palce! Už teraz sa nevieme dočkať finálovej zostavy, ktorú vám predstavíme medzi prvými.

Foto:
Vlado Anjel, Archív Elite Bratislava, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba