VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2018 hľadá možno práve teba: Kto má šance uspieť v modelingu?

V poradí druhý kasting prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 na Slovensku sa konal v Banskej Bystrici a my sme boli pri tom. Pozrite sa, ako prebiehal samotný výber a čo všetko by mal potenciálny model či modelka spĺňať.

Riaditeľ súťaže Elite Model Look Saša Jány a  topmodelka a ambasádorka projektu Michaela Kocianová všetkých účastníkov hneď na začiatok privítali

Riaditeľ súťaže Elite Model Look Saša Jány a topmodelka a ambasádorka projektu Michaela Kocianová všetkých účastníkov hneď na začiatok privítali

Zdroj: Vlado Anjel

Ani tento rok nie je výnimkou a prestížna modelingová agentúra Elite Bratislava, opäť rozbehla šnúru kastingov, počas ktorých po celom Slovensku hľadá nádejných modelov a modelky, ktorým sa takto jednoducho môže zo dňa na deň zmeniť budúcnosť. Odborná porota, v ktorej nesmie chýbať ani samotný riaditeľ súťaže Saša Jány a ambasádorka projektu a topmodelka Michaela Kocianová, sa opäť pokúsi z obrovského množstva záujemcov vybrať tých najlepších.

Inšpirujte sa: Elite Model Look rozbehol kariéru množstvu slovenských modeliek: Ako vyzerá slovenská krása vo svetovom modelingu?

FEMINITY TV: Riaditeľ súťaže Saša Jány a ambasádorka projektu a modelka Michaela Kocianová, sa podelili o rady pre budúcich modelov a modelky

Síce sa množstvo záujemcov z roka na rok zvyšuje, Saša Jány by si prial, aby súčasná mladá generácia nestrácala nadšenie a trpezlivosť aj po výbere na samotných kastingoch. „Mladá generácia si v súčasnosti myslí, že celý úspech príde za týždeň či za mesiac. Až keď sa dostanú do nášho profesionálneho sveta modelingu zistia, že to chvíľku trvá. Síce je to pre niekoho zatiaľ iba hobby popri strednej škole, treba k tomu však pristupovať ako k budúcej profesii,“ vyjadril sa modelingový expert.

Na druhej strane je však nadšený obrovským záujmom, ktorý sa zvýšil hlavne u mužského pohlavia. „Mám za sebou 15 českých kastingov, počas ktorých bola zatiaľ najvyššia úroveň výberu za posledných 5 rokov, a to špecificky u mužov. Aj preto dúfam, že nás niečo podobné čaká aj na Slovenku, keďže nová mužská divízia za českú stranu bude neuveriteľne silná. Vidím však, že sú oveľa viacej pripravení ako kedysi, a to hlavne vďaka sociálny médiám, ktoré im pomáhajú dozvedieť sa o mužskom svete modeligu oveľa viac ako tomu bývalo v minulosti,“ dodal Saša Jány, ktorý pokladá sociálne siete za jeden z kľúčových aspektov súčasného modelingového sveta.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Pôvabná modelka Erika Palkovičová o vysnívanej krajine: Týmto ju očarila Austrália!

Rovnaký názor, čo sa týka sociálnych sietí a toho, ako veľmi dokážu budúcim úspešným modelom či modelkám pomôcť, má aj ambasádorka projektu a topmodelka Michaela Kocianová. „Práve vďaka nim majú dievčatá všetky potrebé informácie. Som za to veľmi rada, pretože sú vyspelejšie, pôsobia veľmi žensky, chodia nenamaľované, bez opätkov. Aj preto si myslím, že sú práve sociálne siete v dnešnej dobe veľmi dôležité a treba na nich pracovať. Robím to aj ja, aj naša agentúra. Je to vlastne akýsi marketingový prostriedok, ktorým môžete rýchlo a jednoducho predať sám seba. Klient, aj keď dostane profesionálne fotky, aj tak si pozrie Instagram, váš život a ľudí, ktorými sa obklopujete,“ prezradila nám krásna Michaela.

Mohlo by vás zaujmať: Svetové finále Elite Model Look 2017: Opätovný skvelý úspech slovenskej krásy v TOP 10!

Ona sama by však okrem iného dievčatám a chlapcom odporučila aj to, aby sa nebáli a prišli. „Veľa z nich nám napíše, že má o centimeter menej ako máme napísané alebo má 21 a pol a nevie, či môže ešte prísť. Určite áno. Nech sa pokojne prídu ukázať, vždy je lepšie prísť osobne na kasting, keď ho robíme ako poslať fotky, z ktorých nevieme vydedukovať, či je dané dievča vôbec fotogenické, dodala na záver.

Staň sa aj ty modelkou alebo modelom. Castingy Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 sú najbližšie v týchto mestách

Foto:
Vlado Anjel, Elite Model Management Video: Vlado Anjel
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba