Už zajtra sa uskutoční svetové finále Elite Model Look v Miláne: Kto má najväčšie šance uspieť?

Svetové finále Elite Model Look 2017 je doslova za dverami. Pozrite si zákulisie príprav s našimi finalistami Natašou Košťovou a Matúšom Gašparíkom za SR a Leontýnou Šiřinovou s Václavom Chvojkom za ČR.

Finalisti si nenechali ujsť ani historické centrum Milána

Finalisti si nenechali ujsť ani historické centrum Milána

Zdroj: Elite Model Look

Snaženie slovenských víťazov Nataši Košťovej a Matúša Gašparíka spolu s českými Leontýnou Šiřinovou a Václavom Chvojkom sa pomaly blíži ku koncu. Po tom, ako absolvovali náročné sústredenie v hlavnom meste módy smerujú ich kroky k vytúženému finále.

Už zajtra sa dozvieme, či sa niektorý z nich pripojí k úspešným svetovým víťazkám tejto najprestížnejšej modelingovej súťaže ako sú Jana Tvrdíková/Portugalsko 2016, Eva Klímková/Čína, 2013/, Barbora Podzimková /Čína, 2014/, či Denisa Dvončová/2003, Singapur.

34. ročník svetového finále Elite Model Look si po druhýkrát v histórii môžete pozrieť naživo online viac na www.elitemodellook.com a na instagrame @elitemodellook.

Čo čaká TOP tváre modelingu?

TOP 15 nových tvárí (10 dievčat a 5 chlapcov) Elite Model Look získajú dvojročné garantované kontrakty v celkovej výške 750.000EUR.

O vlasový styling sa bude starať generálny partner Rowenta for Elite Model Look.

Celosvetového finále Elite Model Look 2017 sa zúčastnia finalistky a finalisti z viac ako 40 krajín sveta a my našim víťazom držíme palce, veď už teraz sú vlastne víťazi!

VIDEO: Finalistka Nataša Košťová, ktorá nás reprezentuje za SR a jej videovizitka

VIDEO: Slovenský finalista Matúš Gašparík a jeho videovizitka

VIDEO: Finalistka Leontýna Šiřinová reprezentuje ČR

VIDEO: Český finalista Václav Chvojka a jeho videovizitka 

Foto:
Elite Model Look, Video: Elite Model Look
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba