Presunúť na hlavný obsah

Modelingový expert Saša Jány o finále SEML 2017: Finálový večer prekonal jeho očakávania!

Feminity TV

Prinášame vám rozhovor s najdôležitejšou osobou v slovenskom modelingu, riaditeľom prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look.

Krátko po veľkolepom finále sme vyspovedali aj modelingového experta a riaditeľa prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. Aké boli jeho pocity krátko po skončení šou, vám prezradí v rozhovore pre Feminity.

Prečítajte si aj: Finalisti Schwarzkopf Elite Model Look 2017 zažiarili v luxusných outfitoch: Inšpirujte sa nadčasovou módou!

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor o finále SEML 2017 s modelingovým expertom Sašom Jánym

Nad očakávania

Riaditeľ Schwarzkopf Elite Model Look nám prezradil, v čom bol tento finálový večer iný, ako pominulé roky. „Musím povedať, že táto šou prekonala moje očakávanie! Dal som si minulý rok také predsavzatie, že chcem zmeniť predsa len ten koncept v nádherných priestoroch pražského hradu. Tá zmena spočívala v tom, že som sa rozhodol pre živú hudbu a to myslím fungovalo neuveriteľným spôsobom, ako som vnímal divákov,“ povedal Saša Jány.

Slovenská víťazka jasnou favoritkou

Pri otázke či mu vyšli tipy na víťazov sa pousmial a dodal, že tento ročník, bol naozaj silný. „Iné ročníky boli oveľa jednoduchšie v rozhodovaní. Mne tie tipy vyšli pol na pol, ale musím povedať, že práve Natašu ako slovenskú víťazku tam malo strašne veľa ľudí, takže to nebolo až také ťažké rozhodovanie,“ prezradil úprimne.

V čom vidí úspech modeliek agentúry Elite?

Je známe, že modelky agentúry Elite sa umiestňujú aj na svetovom finále, čo považujeme za skvelý úspech. Zaujímalo nás teda, v čom sa skrýva tajomstvo ich úspechu. „Je to určite aj v tom, že tie naše ženy sú proste najkrajšie na svete. Špecificky v tých ženách tá úspešnosť je aj o tom, že už asi vieme aj ako vybrať to, čo hľadáme,“ dodal s úsmevom.

Prečítajte si aj: Predstavujeme vám víťazov Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Práve tieto mená nás budú reprezentovať vo svete

Nielen krásne, ale aj vzdelané

Riaditeľ Schwarzkopf Elite Model Look a modelingový expert nám prezradil, že svoje modelky podporuje v mnohých smeroch, aj čo sa týka vzdelania. „Naše modelky celkovo v agentúre Elite majú veľký záujem o vzdelanie a štúdium a my to obrovským spôsobom podporujeme. Ja som presvedčený o tom, že ak chcete pracovať s áčkovými tímami a top fotografmi, stylistami, tak aj vy musíte mať nejaký rozhľad a vzdelanie,“ vysvetlil Saša Jány.

 

- Najčítanejšie -