VIDEO: Krásna Adriana Čerňanová po dlhšom čase na Slovensku: V civile pôsobí priam božsky!

Počas finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 sme mali možnosť vyspovedať jednu z najkrajších slovenských modeliek Adrianu Čerňanovú z Elite Bratislava, ktorá nám porozprávala o živote v uponáhľanom New Yorku.

Zdroj: Vlado Anjel

Na Slovensku ju zastihneme málokedy, pretože väčšinu svojho času trávi v továrni na sny, kde žije už celých 7 rokov. Čím si ju získal metropolitný New York a aký ma k nemu vzťah nám porozprávala v rozhovore pre Feminity. Predstavujeme vám Adrianu Čerňanovú, úspešnú modelku agentúry Elite, ktorá odišla žiť za veľkú mláku, aby sa naplno mohla venovať modelingu.

Prečítajte si aj: Nadpozemsky krásna Adriana Čerňanová už nie je dievča, ale žena: Na týchto prioritách si buduje život

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s úspešnou modelkou Adrianou Čerňanovou, ktorá myslí aj na zadné dvierka 

Mesto snov

Zaujímalo nás, čím uchvátilo toto veľké mesto práve slovenskú modelku a aké má plány do budúcna.„Už je to 7 rokov, čo tam žijem, takže ma uchvátilo rôznymi vecami. Je to super živé mesto, ľudia a dá sa 24 hodín denne dostať k tomu, čo v podstate chcete,“ začala rozhovor pôvabná kráska.

Čas spomaliť

Počas rozhovoru nám Adriana prezradila, že v budúcnosti možno zvažuje aj sťahovanie do iného mesta. „Je to aj uponáhľané mesto a už po 7 rokoch si niekedy hovorím, že či nie je čas možno spomaliť a presťahovať sa niekde, kde to nie je až také stresujúce. Teraz so medzi L.A. a New Yorkom a možno rozmýšľam, že sa odsťahujem do L.A.,“ prezradila Adriana.

Instagramové modelky

Koncentrácia modeliek z celého sveta sídli priamo v New Yorku, a preto sme sa Adriany opýtali, či je náročné uchytiť sa v modelingu v tomto meste. „Dnes je to dosť ťažké sa uchytiť, pretože už máme také tie instagramové modelky, ktoré nemusia spĺňať určité miery. Myslím si, že je to ešte ťažšie ako napríklad 5 rokov dozadu,“ povedala úspešná modelka z Elite Bratislava.

Inšpirujte sa: Adriana Čerňanová hviezdou jarného magazínu: Najnovšie číslo Feminity práve v predaji!

Konkurencia 

Na pracovné ponuky sa nesťažuje, no nariek tomu myslí na svoju budúcnosť. „Ja mám to šťastie, že robím tých 7 rokov stále vkuse, ale tiež som si teraz robila zelenú kartu, aby som možno v budúcnosti mohla robiť niečo iné. Recept na to však nemám, ale je treba sa udržiavať vo forme, pretože konkurencia je veľká,“ dodala úprimne.

Foto:
Vlado Anjel, Ján Zemiar, Feminity (Patrícia Kvasňovská), instagram.com/adrianacernanova, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba