Nové tváre modelingu, ktoré majú vysoké šance na úspech: Za týchto víťazov SEML 2017 hlasovali čitatelia Feminity

Finále prestížnej modelingovej súťaže SEML 2017 odštartovalo sľubnú kariéru novým tváram, ktoré sú pre svet v modelingu ako stvorené. Zoznámte sa s víťazmi Schwarzkopf Elite Model Look za Slovenskú a Českú rebubliku podľa facebookového hlasovania na stránke Feminity.

Víťazi hlasovania Schwarzkopf Elite Model Look 2017

Víťazi hlasovania Schwarzkopf Elite Model Look 2017

Zdroj: Ján Zemiar

Každý rok sa množstvo mladých dievčat a chlapcov prihlási do modelingovej súťaže s cieľom zvíťaziť a dostať sa na svetové prehliadkové móla či na titulky prestížnych magazínov. Nie všetci však v sebe majú ten povestný faktor, ktorý je dôležitý pri budovaní si modelingovej kariéry aj po skončení súťaže a na to je tu odborná porota, ktorá má za úlohu vybrať tie najzaujímavejšie tváre a výrazné osobnosti, ktoré sa v tomto svete módy zaručene nestratia. Aj tento rok sme do hlasovania zapojili aj vás, ktorí ste mohli zapojiť a zahlasovať za svojho favorita. Zoznámte sa s víťazmi internetového hlasovania Schwarzkopf Elite Model Look 2017.

Mohlo by vás zaujímať: Predstavujeme vám víťazov Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Práve tieto mená nás budú reprezentovať vo svete

Slovenská rebublika

Anna Lazorová

Víťazkou facebookového hlasovania Schwarzkopf Elite Model Look  2017 sa stala Anna Lazorová, ktorá získala najväčší počet hlasov zo všetkých finalistiek a vyslúžila si prvú priečku v tejto ankete. Síce táto pôvabná kráska nezvíťazila aj vo finálový večer, vo svete modelingu sa zaručene nestratí. Vďaka výhre v tejto ankete získala ročné VIP členstvo vo fitnescentre FIT UP, štýlové tenisky značky Converse od Board Paradise a plavky exkluzívnej značky Relleciga podľa vlastného výberu. V nádejnej kariére modelky jej držíme palce a veríme, že o nej ešte budeme počuť.

Matej Šalka

Najväčší počet hlasov vo facebookovej ankete u mužov od vás získal charizmatický Slovák Matej Šalka, ktorý vás zaujme dominantným pohľadom a plnými perami. Len 17 ročný mladík patril k výrazným finalistom Schwarzkopf Elite Model Look taktiež veríme, že tento úspech je pre neho len štartujúcim momentom v jeho sľubnej kariére modela. Matej získal vďaka internetovému hlasovaniu ročné VIP členstvo vo fitnescentre FIT UP, štýlové tenisky značky Converse od Board Paradise a holiaci strojček od Philips.

Prečítajte si aj: Finalisti Schwarzkopf Elite Model Look 2017 zažiarili v luxusných outfitoch: Inšpirujte sa nadčasovou módou!

Česká republika

Andrea Eva Benýšková

Za Českú republiku vás zaujala najviac finalistka Andrea Eva Benýšková, ktorej ste poslali najviac hlasov. Plavovlasá brunetka s prenikavým pohľadom a „baby facom“ patrí k typom modeliek, ktoré sú momentálne veľmi in. Jej mladistvý a svieži vzhľad jej zaručene otvorí dvere do sveta modelingu a veríme, že ju časom uvidíme v nejakej módnej kampani či na prestížnej prehliadke. Andrea sa bude tešiť z športového oblečenia značky Reebok, štýlových tenisiek značky Converse od Board Paradise a plaviek od exkluzívnej značky Relleciga podľa vlastného výberu.

Václav Chvojka

Internetovú anketu Schwarzkopf Elite Model Look  2017 uzatvára český finalista Václav Chvojka, ktorý si získal vaše sympatie a vyslúžil si od vás najväčší počet hlasov. Václav je zároveň aj jediným finalistom z tejto ankety, ktorý bol aj oficiálnym víťazom prestížnej modelingovej súťaže SEML 2017. Zdá sa, že v tomto prípade boli vaše predpoklady naozaj správne a zhodovali sa s názormi odbornej poroty. Václav získa športové oblečenie od značky Reebok, štýlové tenisky značky Converse od Board Paradise a tiež holiaci strojček od Philips.

Foto:
Ján Zemiar, Schwarzkopf Elite Model Look
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba