VIDEO: Víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2017 a ich prvé pocity po vyhlásení výsledkov!

Finále súťaže Elite Model Look 2017 sa konalo v Španielskej sále na Pražskom hrade. Okrem nezabudnuteľnej atmosféry a krásneho večera sme mali možnosť vyspovedať aj čerstvých víťazov tejto prestížnej súťaže. Pozrite si rozhovor s nádejnými modelmi a modelkami, ktorých zanedlho čaká svet modelingu!

Zdroj: Archív Schwarzkopf Elite Model Look

Finalisti za Slovenskú a Českú republiku sa v stredu večer ukázali na pódiu, aby zabojovali o titul víťazov najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017. Aj keď potencionálnych modelov a modelky sme nevedeli zrátať na jednej ruke, víťazi v sebe museli ukrývať aj čosi viac, ako len  zaujímavú tvár, a to osobnosť. Prinášame vám rozhovor s víťazmi jednotlivých krajín a ich úplne prvé pocity krátko po vyhlásení výsledkov. 

Mohlo by vás zaujímať: Predstavujeme vám víťazov Schwarzkopf Elite Model Look 2017: Práve tieto mená nás budú reprezentovať vo svete

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s víťazmi prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 za SR a ČR

Slovenská republika

Matúš Gašparík

Charizmatický model Matúš Gašparík bol vyhlásený za víťaza Schwarzkopf Elite Model Look 2017 za Slovenskú rebubliku a my sme chceli vedieť, či si uvedomuje, čo všetko ho čaká na jeho dráhe supermodela. „Zatiaľ to ešte neviem nejako stráviť, ale už to na mňa začína dochádzať, čo všetko ma čaká a je to veľmi zaujímavé,“ priznal úprimne.

Nataša Košťová

Víťazkou Schwarzkopf Elite Model Look 2017 za Slovenskú republiku sa stala pôvabná Nataša Košťová. Čerstvej víťazky sme sa opýtali, ako prežívala celý finálový večer a či pociťovala trému alebo si to naopak užila. „V zákulisí bola sranda, ale na pódiu som bola trošku roztrasená. Nečakala som to a bol to pre mňa šok,“ povedala s úsmevom. 

Česká republika

Václav Chvojka

Českým víťazom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 je Václav Chvojka, ktorý vás zaujme črtami tváre. Čo prežíval Václav v momente, keď vyhlásili jeho meno? „V tej chvíli som nevedel, čo sa deje a povedal by som, že mi to nedochádza ani teraz, že som vlastne vyhral. Ani som to veľmi nečakal,“ prezradil Václav.

Leontýna Šiřinová

Zaujímavá kráska Leontýna Šiřinová sa môže tešiť z výhry Schwarzkopf Elite Model Look 2017. Česká víťazka s jedinečným menom nám povedala, v čom bola iná, ako ostané dievčatá a čím mohla zaujať porotu. „Myslím si, že mám zaujímavú tvár. Modré oči a ďaleko od seba,“ dodala Leontýna.

Foto:
Archív Schwarzkopf Elite Model Look, Ján Zemiar, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba