Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie ambasádorky a backstage: Takto to vyzeralo v zákulisí finále prestížnej modelingovej súťaže

Modeling

Michaela Kocianová a Denisa Hromkovičová Dvořáková sa zhostili úlohy ambasádorky a sprevádzali finalistov 27. ročníka Schwarzkopf Elite Model Look 2018. Ako to vyzeralo v zákulisí, kde sa pohybujú samé topmodelky?

Veľkolepé finále Schwarzkopf Elite Model Look 2018 máme úspešne za sebou. Predtým, ako sme sa dozvedeli mená novej generácie modeliek a modelov, všetci finalisti prešli sústredením. Ako to vyzeralo tesne pred gala večerom, keď od nás od veľkého finále delilo len pár hodín?

Ambasádorka pre SR Michaela Kocianová 

Topmodelka Michaela Kocianová, ktorá je už niekoľko rokov ambasádorkou Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pre SR, si každý rok finále vychutnáva. Mentorka pre nové generácie je dokonalým vzorom toho, keď sa spojí jedinečnosť, vytrvalosť, zodpovednosť a úspech.

Barbora Brušková

Modelka Barbora Brušková patrí medzi stálice na prehliadkach Maisona Margielu. Blondínka je ako chameleón. Nech zmení akokoľvek imidž, vždy má v sebe akési kúzlo. Na finálový večer sa zverila do rúk hair stylistovi Jánovi Molnárovi.

Erika Palkovičová počas príprav

O vlasy sa jej postaral hair stylista Ján Molnár. Modelka Erika Palkovičová momentálne patrí medzi naše najúspešnejšie modelky. Ak vás zaujíma zdravá životospráva, rozhodne ju nezabudnite sledovať na instagrame @erikapalko.  

Pohodová atmosféra

V zákulisí vládla pohodová atmosféra.

Supermodelka Hana Jiříčková uchvátila

Hana Jiříčková, česká topmodelka žijúca v Paríži sa stala čestnou predsedníčkou poroty Schwarzkopf Elite Model Look 2018. Veľvyslankyňa charitatívneho projektu Planet Possitive žiarila na všetky strany a jej osobnosť sršala už z backstagu.

Máte vo svojom okolí niekoho, kto robí modelku alebo modela?

spolu hlasovalo 24 ľudí

Áno
10
Nie
14

- Najčítanejšie -