Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Grand Finale Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Aké róby zvolili naše česko-slovenské modelingové hviezdy?

Modeling

Grand Finale prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 máme za sebou. Čo si obliekli modelky do historických priestorov Španielskej sály na Pražskom hrade?

Dress code bol daný jasne: Black Tie. Na takú výnimočnú príležitosť, ako je táto, netreba experimentovať. Svoju výnimočnosť si zachováva práve vďaka dodržiavaniu predpísanej etikety.

FEMINITY TV:  Gala večer Schwarzkopf Elite Model Look 2018 v Španielskej sále Pražskéoho hradu

O tom, že slávnostný finálový večer 27. ročníka Schwarzkopf Elite Model Look bol na vysokej úrovni a nádhernými róbami sa to tam len hemžilo. V čom zažiarili modelky?

Čítajte tiež: Schwarzkopf Elite Model Look 2018 má svojich víťazov: Tieto tváre práve odštartovali svoju modelingovú kariéru

Pavlína Němcová

Topmodelka Pavlína Němcová patrí medzi stálych hostí a toto výnimočné vyvrcholenie prestížnej modelingovej súťaže si nenechá, pokiaľ môže, ujsť. Je to nádherná a silná žena, prezentuje to aj výberom šiat.

Jana Tvrdíková

Modelka Jana Tvrdíková vyzerala v nežne „baby“ ružovej v tento večer  ako bábika. Zástupkyňa novej generácie modeliek má v sebe kúzlo, ktorým si dokáže podmaniť pozornosť každého bez toho, aby si to uvedomovala. V róbe Bottega Veneta z portfólia LBM jej to takto pristalo.

Karolína Mrozková

Modelka Karolína Mrozková v zamatových oranžových šatách typu kimono pôsobila oslnivo. Róba pochádzala z dielne Bottega Veneta od LBM. Karolína prezentuje prirodzenú krásu najlepšie, ako sa dá. 

Erika Palkovičová

Modelka Erika Palkovičová odprezentovala farbu roka, akou je fialová, naozaj na výbornú a v róbe Valentino vyzerala krásne. Plavovláska sa za posledné roky zaradila nielen medzi úspešné modelky, ale aj inšpirujúce osobnosti.

Michaela Kocianová

Hrdá ambasádorka projektu pre SR Michaela Kocianová vyniesla striebornú róbu Vivienne Westwood kopírujúcu jej siluetu. Jednoduchá vizáž zvýraznila jej prirodzenú krásu a charizmu, ktorá z nej srší.

Barbora Brušková

Barbora Brušková je typický modelkovský chameleón. Jej vizáž už prešla rôznymi premenami, vždy vyzerá okúzľujúco. Pri nej nikdy neviete, čím prekvapí a darí sa jej to prirodzene dobre. V modeli z dielne Marcel Holubec W vyzerala ikonicky.

Pozrite si: VIDEO: Modelka Barbora Brušková opäť zažiarila na prehliadke Maison Margiela: Toto sa nepodarilo ešte žiadnej

Hana Jiříčková

Jedna z najúspešnejších českých topmodeliek, ktorá sa zároveň stala čestnou predsedkyňou poroty 27. ročníka Schwarzkopf Elite Model Look 2018. V pútavých šatách Versace z LBM Pařížská bola Hana Jiříčková absolútnou hviezdou večera.

Alexandra Gachulincová

Modelka Alexandra Gachulincová je osobnosť, ktorú vnímate už z diaľky, a to aj vtedy, keď má na sebe čierne jednoduché šaty značky Marcel Holubec W, ktorého tvorbu má Sasha veľmi rada.  Musíme povedať, že táto elegancia jej veľmi svedčí. 

Denisa Hromkovičová Dvořáková

Ambasádorka pre ČR Denisa Hromkovičová Dvořáková zreje do krásy. Topmodelka s postavou bohyne zvolila šaty v trblietavom móde z dielne legendárnej Vivienne Westwood. 

Linda Nývltová

Linda Nývltová oslavuje 20. rokov na scéne, verili by ste tomu? Vyzerá úchvatne. V tomto sofistikovanom outfite Marcel Holubec W bola hviezdou večera. Veľmi vydarené. 

Magdaléna Havlíčková

Modelka Magdaléna Havlíčková mala na sebe trend tohtoročnej jesene, ktorý zhotovil Jakub Polanka. Color blocking v podobe červeno-oranžovej s ružovou si obľúbili nielen dizajnéri, ale aj svetové módne ikony a influenceri. 

Eva Klímková

Česká modelka Eva Klímková mala na sebe šaty Valentino v púdrovom odtieni, ktoré vytvárali dojem tón v tóne. Eva má zaujímavú tvár a celkovo v tomto stylingu pôsobí takisto ako jej kolegyňa ako bábika.

Michaela Gabriel Hlaváčková

Svojou prítomnosťou prišla podporiť finalistov a kolegov aj topmodelka Michaela Gabriel Hlaváčková. Tá je súčasťou Elite rodiny už štrnásť rokov a stále je na nej čo obdivovať. Mama dvoch synov prišla na galavečer v šatách v takomto farebnom prevedení, opäť z dielne Marcel Holubec W.

Dorota Kullová

Modelka Dorota Kullová bola taktiež súčasťou tohto veľkolepého finále. Svojská kráska mala na sebe čierne šaty s čipkou od Givenchy, ktoré patria medzi ultimátnu klasiku.

- Najčítanejšie -