Presunúť na hlavný obsah

Pôvabná modelka Erika Palkovičová má nezameniteľný štýl: Nechajte sa inšpirovať jej letnými outfitmi

Modeling

Sympatická a okúzľujúca Erika Palkovičová módu zbožňuje. A veruže to vidieť na každom jej letnom looku. Jedna z najúspešnejších slovenských modeliek agentúry Elite Bratislava, je naozaj štýlová žena. Veď posúďte sami!

Táto kráska s postavou bohyne, je nielen úspešná, ale aj milá, skromná a očarujúca. Pozrite sa spolu s nami, na najštýlovejšie letné outfity jednej z našich najlepších modeliek - Eriky Palkovičovej z Elite Bratislava. 

Tieto nové tváre sa ocitli medzi finalistami a za najzaujímavejšie tváre môžete teraz hlasovať!

Vyberte si svojho víťaza a víťazku prestížnej súťaže Schwartzkopf Elite Model Look 2018.

Erika je jasným dôkazom toho, že minimalizmus ženám pristane. V tomto outfite vyzerá nežne a sexi zároveň. A presne to je niečo, čo necháva vyniknúť prirodzenú krásu. 

Avšak aj výrazné farby, ktoré k letu neodmysliteľne patria, tejto kráske neuveriteľne pristanú. Erika zvolila simple strih, ktorý len podčiarkuje a zvýrazňuje jej perfektnú postavičku. 

Prečítajte si aj: Skvelý úspech našich novodobých modeliek: Jana Tvrdíková a ďalšie opäť valcovali prehliadkové móla Paríža

Oslnivej modelke však rozhodne nechýba ani odvaha. Vie, že leto je obdobím, kedy je kombinovanie povolené oveľa viac, ako kedykoľvek inokedy. 

Nežná plavovláska si je však vedomá, že ideálnym doplnkom ku skvelému summer outfitu, môže byť nielen kabelka, či štýlové okuliare, ale aj rúž. Dokážete ním dotvoriť naozaj výnimočný look. 

Bodky, bodky, bodky. Tie snáď nikdy nevyjdú z módy. Navyše, ak ich viete nosiť tak ako Erika, takýmto outfitom nikdy nešliapnete vedľa. Dokonalé!

Mohlo by vás zaujímať: Top letné stylingy Sloveniek: Romana Škamlová vsadila na krivky, Domi Navara Cibulková v Saint-Tropez

- Najčítanejšie -