VIDEO: Najnovšie trendy v oblečení pre túto sezónu: Zahaľte sa do farieb a nekonvenčných kombinácií

Táto jar sa nesie v znamení farieb, vzorov a jemného materiálu. Inšpirujte sa modelmi svetových značiek butiku Alizé, ktoré predviedli krásne modelky Elite Bratislava a vyberte si to najlepšie pre váš jarný šatník.

Módne prehliadku butiku Alize si nenechala ujsť ani modelka Linda Nývltová

Módne prehliadku butiku Alize si nenechala ujsť ani modelka Linda Nývltová

Zdroj: Vlado Anjel

V rámci módnej prehliadky butiku s dámskou a pánskou módou Alizé, predviedli modelky Elite Bratislava to najaktuálnejšie z módnych trendov tohtoročnej jarnej sezóny. Celý večer sa niesol v znamení farieb, jemných materiálov a kombinácie bielej so zemitými farbami či chladnou modrou.

Inšpirujte sa: Na káve s úspešnou modelkou Lindou Nývltovou: Táto kráska vás inšpiruje v mnohých smeroch!

FEMINITY TV: Modelky Elite Bratislava predviedli módne trendy pre túto sezónu

Výrazná farba a jemný lesk

Jednou z výrazných farieb, ktorá vládne tohtoročnou jarou, a ktorá si na prehliadke získala zaslúžené miesto je aj chladný odtieň zelenej. V kombinácii s jemnými doplnkami a nude kabelkou či lodičkami, môžete vyzerať aj takto dokonale.

Ak vám zelená až tak nesedí, zvoľte si ohnivú červenú. Púta pozornosť, sama o sebe je natoľko výrazná, že sa so zvyšom outfitu príliš nenarobíte a v jarných teplých dňoch vás absolútne rozžiari. Modelka má v tomto prípade na sebe kombináciu nohavíc a topu, vy si však pokojne môžete zvoliť aj jemné šaty či dlhšiu sukňu.

Kombinácia bielej

Ak práve nie ste na naladený na výrazné farby, túto jar sa nájde niečo aj pre vás. Zvoľte si podobne ako modelka v tomto prípade jemnú bielu, ktorú skombinujte so zemitými či metalickými tónmi a máte vyhrané. V prípade, že zvolíte tmavšiu kabelku, ostatné doplnky sa snažte voliť veľmi minimalisticky.

Inšpirujte sa: Biele nohavice sú späť a vy si ich zamilujete vďaka ich novému prevedeniu: Inšpirujte sa skvelými outfitmi

Ak vám nevyhovuje sukňa, jemné kostýmové nohavice s blúzkou sú tiež jednou z alternatív. Všetko vždy môžete oživiť výraznou kabelkou a jemným doplnkom na blúzke. Nebojte sa kombinácií, biela je veľmi vďačná farba a znesie toho skutočne veľa.

Nechýbala ani nádherná Linda

Na samotnom evente Stopka založenom na spojení módnej prehliadky s predstavením najnovších nadčasových trendov v oblasti kuchynského designu, nechýbala ani prekrásna modelka Linda Nývltová, ktorá sa modelingu venuje už 20 rokov a svojou prirodzenou krásou a dokonalou postavou nám neustále vyráža dych. Celý večer sa tak niesol v znamení luxusného dizajnového nábytku a módy. Prítomné dámy obdivovali nielen novinky od svetoznámej značky kuchýň SieMatic, ale i spomínané módne trendy.

Za trendami nezaostával ani Matej Cifra

Aj keď sa počas prehliadky predstavilo viac ženských modelov, v otázke štýlu nezaostával ani samotný moderátor Matej Sajfa Cifra, ktorý sprevádzal hostí celým večerom s vtipom a ľahkosťou. Treba uznať, že mu to skutočne seklo a nevynikal len svojimi moderátorskými schopnosťami.

Prečítajte si aj: Veronika so Sajfom si užívali slnečný Dubaj: Ocitli sa dokonca v apartmáne, ktorý si môže dovoliť iba táto celebrita

Foto:
Vlado Anjel, Elite Model Management Video: Martin Bublavý
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba