Presunúť na hlavný obsah

Pastelové odtiene na každom rohu: Naučte sa ich nosiť tak, aby ste neskĺzli do gýču

Móda

Milovaný aj nenávidený pastel. Ak si odpustíte vzory a siahnete po čistých odtieňoch, presvedčíme vás, že vám pristane. Tu je niekoľko trendy inšpirácií.

Pastel je neoddeliteľnou súčasťou každej jari. Farby, do ktorých sa primiešala biela, tak zjemneli a ponúkajú možnosť na experimentovanie. Nosí sa predovšetkým full look, kedy ste oblečené od hlavy po päty v jednom pastelovom odtieni.

Inšpirujte sa: Tenisky s retro nádychom nájdete na Answear.sk, kde vás čaká okrem iného, pestrá ponuka pastelových odtieňov.

V kurze sú kostýmové nohavice a saká, ale možno tu hľadať aj protipól, akým sú jednoznačne šuštiakové bundy. Retro návrat v pastelových odtieňoch sa kombinuje s džínsami a topánkami na vysokom podpätku.

Minimum vzorov, aby vynikla čistota odtieňov

Absencia vzorov nie je náhodná. Nosí sa čistota. Púdrové odtiene pastelov vám urobia radosť z nadchádzajúcich dní a dokonale rozžiaria pokožku.

Vyberte si jeden odtieň od hlady po päty a vykročte sebavedomo na ulicu. Najväčší hit jari ešte nikdy nemilovala taká široká skupina ľudí. Svoje si v ňom nájdu aj tí s minimalistickým vkusom. Pastel je jemný, čistý a sebavedomo vynesie krásu každej ženy.


Určite sa oplatí ísť v tomto trende do lodičiek či členkových čižmičiek. Pastel sa skvelo kombinuje práve s týmto typom obuvi. Látkové čižmičky sa objavujú takisto samé o sebe v pastelových prevedeniach. Jednoduchý nadčasový dizajn je na mieste. 

Mohlo by vás zaujímať: Lodičky na vysokom podpätku, z ktorých vás nebudú bolieť nohy, nájdete na Answear.sk.

Majsterka farebného minimalizmu

Hra s pastelom ponúka pre odvážnejšie povahy aj kombináciu pastelových farieb. Majsterkou v kombinácii farieb a zachovaní si minimalizmu je jednoznačne Victoria Beckham. Dokazuje to každoročne vo svojich kolekciách, v ktorých udáva smer pre minimalistov. Sama hrdo svoje modely nosí a tak sa tento trend dostáva do centra diania na ulice aj v takomto duchu. Jednoducho ikona.

Nachádzajú sa pastelové farby vo vašom jarnom šatníku?

spolu hlasovalo 58 ľudí

Áno
51
Nie
7

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus