Presunúť na hlavný obsah

Slovenské páry, ktoré spolu aj pracujú: Domi Navara Cibulková a Adela Vincze našli po svojom boku tých pravých

Slovenské celebrity

Nie nadarmo sa hovorí, že spoločné záujmy spájajú, ale aj to, že pre lásku sa vieme vzdať aj vlastnej práce. V niektorom prípade zaúčinkovala vášeň k moderovaniu, v ďalšom láska k hudbe, v inom, pozrite sa sami. Tieto známe páriky sú toho tiež dôkazom.

Mária Kachútová Čírová a Marián Kachút 

Príbeh tejto známej dvojice sa začal písať už pred rokmi a za všetkým stála spoločná láska k hudbe. Majka a Marián sa zoznámili prostredníctvom súťaže, v ktorej obaja vyhrali vo svojej kategórii. Netrvalo dlho a Maroš sa stal hudobným producentom Majkinho prvého albumu. Odvtedy jej robí manažéra aj hudobného producenta. Uplynulo niekoľko rokov a z partnerov a kolegov sú dnes nielen rodičia dvoch krásnych detí, ale už aj manželia a aj po rokoch vyzerajú naozaj spokojne a šťastne. 

Mohlo by vás zaujímať: Sympatický Václav Mika si užíva úlohu otca: Pozrite sa, ako štýlový otecko trávi dni so svojou rodinou

Emma Drobná a Štěpán Urban 

Speváčku Emmu Drobnú a speváka Štěpána Urbana spojila súťaž Superstar a odvtedy sú stále spolu.  Nielenže spolu chodia, ale majú rovnaké povolanie, tak by sa dalo povedať, že si tak trocha "fušujú" do povolania. No týchto dvoch to vôbec neodrádza, práve naopak. Rovnako ako v prípade Márie a Mariána, aj v tomto láska k hudbe spája a oni si svoj život s ňou a spoločne skutočne vychutnávajú. 

Patrik Švajda a Zlatica Puškárová Švajdová

Tento známy vzťah písal svoju až 15-ročnú históriu, kým dobehol do zdarného konca, ku svadbe. Pred rokmi ženatý Patrik sa zahľadel do svojej kolegyne z televízneho spravodajstva, Zlatky. Neskôr sa stali aj kolegami, keď začala aj Zlatka moderovať televízne noviny na Markíze. No tak sa zdá, že to ich vzťahu neublížilo, práve naopak. Dnes sú už manželmi a rodičmi dvoch rozkošných chlapcov. 

Domi Navara Cibulková a Michal Navara 

Naša najlepšia tenistka sa zahľadela do Michala Navaru už pred rokmi na diskotéke. Ona bola už vtedy úspešná športovkyňa, on pracoval na ministerstve. Ak však chceli podľa vlastných slov spoločne fungovať, musel jeden z nich urobiť kompromis. Tak sa Michal vzdal svojej práce a začal robiť Dominike manažéra. Odvtedy už ubehli roky a známa a mladá dvojica to dotiahla aj pred oltár. Ich spoločné momentky svedčia o tom, že hoci spolu títo dvaja nielen žijú, ale aj pracujú, ich vzťahu spoločne strávený čas v práci aj súkromí len prospieva. 

Čítajte tiež: Prekrásne zásnubné prstene: Ľubka Štepánová a jej jemné zlato, Zuzane Kollárovej zdobí ruku tento diamant

Diana Hágerová a Roman Juraško 

Tento pár spojila spoločná práca v jednej a tej istej televízii. Roman Juraško sa zahľadel do svojej mladšej kolegyne, Diany Hágerovej a odvtedy sú skutočne nerozlučnou dvojicou. Spoločný čas pred kamerou či príprave relácií im prospel rovnako ako aj ten, ktorý strávili osamote. Hoci dnes je krásna Diana na materskej s ich dcérkou, určite sa plánuje vrátiť na obrazovky, kde sa budú opäť stretávať. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Cifra 

Redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová a moderátor a rádiový speaker Matej Cifra sú dnes už manželmi, ale ich príbeh sa tiež začal písať už dávnejšie. Ako inak, aj v tomto prípade zafungovalo spoločné prostredie, v ktorom sa obaja pohybovali. Hoci by sa mohlo zdať, že si títo dvaja tak trocha lezú do kapusty, keďže Veronika nie je len redaktorkou, ale rovnako ako Sajfa, pôsobí tiež v inom konkurenčnom rádiu. Títo dvaja stále pôsobia, akoby sa naozaj našli. 

Neprehliadnite: Jasmina Alagič verí v lásku, ktorá je postavená na tejto jednej veci: Zakladá sa aj váš zťah na tom istom? 

Adela Vincze Banášová a Viktor Vincze 

Adela ako najlepšia slovenská moderátorka spoznala Viktora, začínajúceho televízneho redaktora, tiež prostredníctvom práce a spoločných známych. Netrvalo dlho a stali sa z nich manželia, hoci ľudia mali rôzne reči. Títo dvaja teda nielenže spolupracujú a stretávajú sa aj mimo svojho súkromného hniezdočka, ale aj tak povediac na pľaci. V súčasnosti sa dokonca venujú ďalšej spoločnej aktivite, divadlu, pretože spolu vystupujú v hre a majú svoje predstavenia po slovenských mestách. Napriek tomu, že trávia veľa spoločného času doma aj pracovne, zdá sa, že Adela konečne našla práve vo Viktorovi toho, koho hľadala.

- Najčítanejšie -