VIDEO: Premiéra seriálu Milenky: Takto sa podľa Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej dajú prekonať problémy vo vzťahu

Krásna Veronika premiérový večer seriálu Milenky, ktorý už dnes môžete sledovať na televíznych obrazovkách, nielen odmoderovala, ale prezradila nám aj to, čo pre ňu znamenajú vzťahy a ako sa podľa nej najlepšie riešia krízy.

Veronika Cifrová Ostrihoňová sa snaží problémy riešiť vždy s chladnou hlavou

Veronika Cifrová Ostrihoňová sa snaží problémy riešiť vždy s chladnou hlavou

Zdroj: instagram.com/veronikaostrihonova

Skutočne provokatívny námet

Nový televízny seriál, ktorý sa na obrazovky dostane už dnes, mal svoju premiréru o niečo skôr a nechýbalo na nej množstvo známych osobností. Príbeh o živote štyroch kamarátok, plný dobrodružsta, zakázanej lásky, nevery aj nespokojnosti, ktorá nakoniec vyústi do radikálnych rozhodnutí je odsúdený na to, aby sa stal novou televíznou senzáciou. Podobný názor má aj moderátorka samotného večera, Veronika Cifrová Ostrihoňová, podľa ktorej podobný námet na Slovensku chýbal.

Nenechajte si ujsť: Stylingy Sloveniek v spoločnosti a v civile: Porovnajte si, ako vyzerá Veronika Ostrihoňová či Zora Czoborová

FEMINITY TV: Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová porozprávala o tom, ako ona sama prekonáva ťažké životné situácie

„Veľmi sa mi to páčilo. Už sa teším na druhú časť. Myslím si, že je to veľmi dobre nakrútené, sú tam veľmi dobré herecké výkony a zápletka je tak akurát prispôsobená slovenským reáliám, no zároveň je zo scenára cítiť inšpiráciu zo zahraničia. Myslím si, že som doteraz takýto žáner na obrazovkách ani nevidela. Mám pocit, že teraz je väčšina seriálov ladená komediálne. Preto tu podľa mňa takáto vzťahová analýza zasadená do pekného prostredia s dobrými hercami chýbala.“ prezradila nám svoj názor krásna Veronika.

Inšpirujte sa: VIDEO: Premiéra 50 odtieňov slobody: Misska Soňa Štefková miluje slobodu, Vierka Ayisi ju cíti pri tejto činnosti

Vzťahy sú náročné, no nesmierne dôležité

Ľudia sa však do komplikovaných životných situácií dostávajú aj mimo premietacieho plátna, či kamier. Každý má na podobné problémy svoj recept, Veronika si však myslí, že komplexne platí aspoň jedno. Veci hlavne treba riešiť s chladnou hlavou. „Je ťažko radiť nejak paušálne, pretože sa každý s vecami vysporiadava sám a svojím spôsobom. Ja však vždy aj ľuďom v mojom okolí hovorím, nech nič neriešia s horúcou hlavou. To je také moje pravidlo. Keď by som chcela riešiť veci hneď a emočne, viem, že to nie je dobre. Prinesie to totiž viac škody ako úžitku. Čím som staršia, tým sa viac učím brať veci s rozvahou a pokorou a možno verím, že nám všetkým život prinesie len to, čo skutočne zvládneme. Snáď.“ dodala s úsmevom Veronika, ktorej možno práve vďaka tomuto receptu na životné úskalia nechýba optimizmus a úsmev na tvári takmer nikdy.

Za redaktorku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú možete hlasovať v ankete Telkáč roka 2017 priamo TU.

 

Foto:
instagram.com/veronikaostrihonova, Profimedia, Ján Zemiar, TV Markíza Video: Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba