Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Andrey Verešovej a jej obrovský talent: Neuveríte, akému športu sa venuje tento anjelik!

Slovenské celebrity

Známa slovenská modelka Andrea Verešová sa môže pýšiť naozaj prekrásnou dcérou, ktorá po nej zdedila všetku krásu. Ak by ste si mysleli, že mladá Vanessa pôjde v maminých šľapajach a bude z nej ďalšia modelka, mýlili ste sa! Keď sa dozviete, čomu sa venuje táto 10-ročná kráska, neuveríte vlastným očiam!

Krehko pôsobiaca blondínka s modrými očami a anjelskou tváričkou je v skutočnosti poriadnou rebelkou. Dcéra známej slovenskej modelky sa totižto profesionálne venuje snoubordovaniu a za sebou má už prvé úspechy na súťaži. Pri pohľade na jej kreácie, ktoré predvádza na doske, sme ostali poriadne zaskočení. Táto talentovaná slečna vám svojimi športovými výkonmi skrátka vyrazí dych.

Mohlo by vás zaujímať: Akým zimným športom sa venujú známe Slovenky? Sexi modelky Kocianová či Verešová vás prekvapia!

Výnimočný talent

Športovo nadaná Vanessa je veľmi šikovnou snoubordistkou, o čom svedčia aj zábery na jej sociálnej sieti. Na doske jazdí ako absolútna profesionálka a za sebou má už aj prvé úspechy zo súťaží. Na prvý pohľad krehká blondínka trávi svoj voľný čas na zasnežených horách, kde jej nerobí problém zdolať aj náročné prekážky či kopce. Po kom zdedila tento výnimočný talent? 

Nezameniteľný talent

Talentovaná snoubordová pretekárka Vanessa sa v súťaži naposledy umiestnila na prvom mieste, kde neskrývala svoje nadšenie. Zdá sa, že mladá slečna našla niečo čo ju naozaj baví a má nato aj obrovské nadanie. Kto by to bol povedal, že dcéra známej slovenskej modelky sa vyberie na dráhu profesionálnej športovkyne. 

Salto vzad

Len 10 ročnej Vanesske nerobia žiadny problém ani náročnejšie kúsky vo vzduchu, medzi ktoré patrí aj tzv. backflip. Dych vyrážajúce video s excelentným výskokom na doske si vyslúžilo naozaj obrovský obdiv a my sa vôbec nečudujeme. Jemne pôsobiaci anjelik je v skutočnosti odvážnym rebelom s poriadnym adrenalínom v krvi. 

Inšpirujte sa: Andrea Verešová vyzerá božsky: Tomuto vďačí mama dvoch detí za dokonalú postavu, pleť a vlasy

Vášeň k zimným športom

Známa modelka Andrea Verešová má doma naozaj nadané deti, na ktoré musí byť veľmi hrdá. Vášeň k zimným športom zdedili zaručene po obidvoch rodičoch, ktorí sú vášnivými milovníkmi lyžovania. Vanesska s bratom sa odmalička pohybujú v tomto prostredí a  nadanie pre zimné športy im bolo skrátka predurčené.

- Najčítanejšie -