Presunúť na hlavný obsah

Štýlové mamičky s kočíkom: Fotografka Petra Ficová štíhla ako prútik, moderátorka Dia Hágerová doslova kvitne

Slovenské celebrity

Mamičky slovenského šoubiznisu spája nepochybne veľká láska k ich deťom. Máme možnosť u nich vidieť návrat k tradíciám a klasickému kočíkovaniu svojich ratolestí. Takto strávené momenty neváhajú zachytávať aj na veľmi vydarených fotografiách.

Súčasné šoubiznisové mamičky sú nielen veľmi krásne, ale aj štýlové. V dobe, keď je naozaj možné zohnať kočík od výmyslu sveta, neváhajú a stavajú na kvalitu a komfort. Pre ich malú radosť je to samozrejme veľkým plusom. Prechádzky na čerstvom vzduchu si užívajú potom spoločne a známe matky pritom vyzerajú naozaj štýlovo!

Prečítajte si tiež: Princezná Charlotte má už teraz najobľúbenejšiu činnosť: Prekvapí vás, čomu sa následníčka trónu venuje

Diana Hagerová a dcérka Izabelka

Krásna moderátorka Diana Hágerová si vychutnáva materstvo plnými dúškami. Aktívny životný štýl vštepuje už svojej malej Izabelke, s ktorou sa snaží čo najviac času tráviť vonku. Kočíkovanie je jej obľúbenou činnosťou a vyzerá pri ňom rozhodne veľmi spokojne. A čo viac. Úsmev na tvári sa nevytráca a navyše postavu by jej mohla závidieť nejedna žena. 

Lucia Sládečková a jej malá Lýdia

Známa make-up artistka Lucia Sládečková je nie len veľmi kreatívnou dušou, ale aj starostlivou matkou. O tom svedčí aj jej odhodlanie. Nevadí jej absolvovať so svojou láskou Lýdiou prechádzku aj tým najväčším snehom. Úsmev na tvári ani v tejto zimnej rozprávke nesmie chýbať!

Sestry Heribanové a ich malé lásky

Staršia zo sestier Tamara Šimončíková Heribanová, trávi v súčasnosti väčšinu svojho času v Portugalsku. Rušný Lisabon však ponúka množstvo krásnych miest, ktoré si šťastná mama užíva so svojou malou Emilkou.

Mladšia, Barbara Jagušák, známa pod prezívkou Babsy je tiež mamou krásneho dievčatka. Rozkošná Iza absolvovala s mamou svoju prvú prechádzku v kočíku nábrežím Dunaja. Krásne scenérie pripomínajú pokoj prímorského letoviska a štýlová mamina sa preto na toto miesto rada opätovne vracia. Nesmú však chýbať ani prechádzky po uličkách starého mesta Bratislavy, kde sa k prechádzaniu kde tu pripojí aj mamina kamarátka.

Zlatica Puškárová a jej synček Adamko

Sympatická moderátorka Zlatica Puškárová je nielen šťastnou, ale aj pozornou mamou. Pre svoje ratolesti by urobila posledné a samozrejme, neváha, keď má zapojiť kreativitu. Svojho synčeka Adamka v kočíku priviezla až k stromčeku, na ktorom mal možnosť vidieť krásne ozdoby. Zlatica nepochybne patrí medzi štýlové mamičky. Je nielen krásne zladená so svojim malým, ale aj s kočíkom, ktorý v chladných dňoch zohrieva aj kožušinka. 

Petra Ficová a Johanka

Talentovaná fotografka celebrít Petra Ficová má nepochybne skvelé oko na fotogenické miesta! Inak tomu nebolo ani pri zasneženej prechádzke, ktorú absolvovala so svojou malou Johankou. Mamina aj dcérka jasne žiarili v ružovej a Petra nepochybne stavila na skvelú kombináciu huňatých čižiem a výraznej čiapky!

Zuzana Augustín Poláčková

Podnikateľka Zuzana si tiež nenechá újsť dni strávené príjemnou prechádzkou. Svoju malú ratolesť s radosťou kočíkuje po domovine, ale aj po svetových metropolách. Jej štýlový kočík je priam neprehliadnuteľný! Krásne výrazné vzory hrajú farbami a určite pútajú pozornosť! 

Mohlo by Vás zaujímať: Sestry Heribanové sú obe šťastnými mamičkami: Výchovu majú možno rozdielnu, na toto však kladú obe dôraz

Katarína Mihálová Manová a malý Mirko

Krásna bývalá misska Katarína Mihalová Manová je najšťastnejšou, keď môže tráviť čas so svojím synčekom Mirkom. Malý poklad si užíva prechádzky v kočíku, ktorého ma výhľad na okolité krásy sveta. Mamička, vždy perfektne oblečená, bývala Miss Intercontinetal si materstvo nadovšetko užíva!

- Najčítanejšie -