Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré milujú kone: Mária Čírová neskrýva svoju vášeň, Petra Ficová nedá dopustiť na toto

Feminity

Slovenské známe tváre kone milujú. Pozrite sa spolu s nami, ktoré krásky podľahli tejto záľube.

Prečítajte si: Herečka Lucia Hurajová vyzerá dva mesiace po pôrode dvojičiek výborne: Tomuto za to vďačí

Mária Čírová

Aj keď má nežná speváčka Mária Čírová nabitý pracovný program, okrem toho zvláda aj starostlivosť o rodinu a nájde si čas aj na svoje koníčky a záľuby. Mária prepadla jazde na koni a toto hobby ju úplne pohltilo. Na koňoch ju veľmi fascinuje ich vnímavosť. 

Petra Ficová

Jazda na koni je šport, ktorý si absolútne získal aj známu, sympatickú fotografku Petru Ficovú. A hoci jej učaroval až v dospelosti, o to intenzívnejšie. Peťa miluje vychádzky na koni v prírode. Na vyčistenie hlavy vraj neexistuje nič lepšie. 

Dara Rolins

Vášeň k jedinečným a úchvatným zvieratám, preniesla krásna speváčka aj na svoju dcérku. Spolu s Lolou nedajú dopustiť na spoločné chvíle v konskom sedle. Sú to pre obe dievčatá vzácne okamihy, ktoré si užívajú naplno. 

Jasmina Alagič

Moderátorka Fashion TV a kráska s južanskými koreňmi Jasmina Alagič si tiež dobíja energiu medzi koníkmi. Tieto zvieratá majú neuveriteľnú silu a dokážu človeka skutočne dostať do akéhosi pokojného stavu a dobrej nálady. 

Alexandra Orviská

Známa tvár z televíznych obrazoviek Alexandra Orviská si vie život naozaj skvele užívať. Ak však potrebuje zrelaxovať a vypnúť, vie, že kone sú výbornou voľbou. 

Pozrite si rozhovor: Takto herečku Zdenu Studenkovú nepoznáte. Prezradila nám, čomu sa venuje v súkromí i recept na vzťah

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus