Presunúť na hlavný obsah

Manželka lámača sŕdc zo slovenského seriálu o letných plánoch: S kým a na akom mieste plánuje tráviť horúce dni?

Slovenské celebrity

Letná sezóna pomaly odštartovala a nad dovolenkami začali uvažovať aj známe herecké tváre.

Dovolenka musí byť

Na slávnostnom desiatom otvorení bratislavskej Magio pláže sme stretli aj dlhonohú blondínu Petru Makranskú, ktorá na pláž zavítala aj so svojou dcérkou. Pri tejto príležitosti sme sympatickú herečku v krátkosti aj vyspovedali. Zaujímalo nás, aké sú plány hereckej dvojice na letnú sezónu. Manželka herca zo známeho makrizáckeho projektu Chlapi neplačú, si vraj leto nevie predstaviť bez dovolenky pri mori. Dlhodobé plány si však s manželom Petrom a dvojročnou dcérkou nerobia. Naopak, herecký manželský pár necháva rozhodnutie skôr na poslednú chvíľu. Obaja totiž preferujú výhodné last minute dovolenky„Uvidíme, aký last minute chytíme začiatkom júla, takže plánujem to tak, že to zatiaľ neplánujem...,“ prezradila s úsmevom na kameru krásna Petra, no zároveň dodala, že k moru rozhodne s manželom chcú ísť. 

Mohlo by vás zaujímať: Svadby v slovenskom šoubiznise: Pred oltár sa okrem Sajfu, či Dominiky Cibulkovej, chystá aj známy slovenský spevák

Leto bez líčidiel

Krásna a éterická mamička dcérky Sáry patrí zároveň medzi ženy, ktoré nevenujú počas leta veľkú pozornosť líčeniu. Herečka nám taktiež prezradila, že práve počas leta si so skrášľovaním veľkú hlavu nerobí. „Snažím sa počas leta nelíčiť, nič, slniečko nás pekne opáli. Myslím si, že leto je ako stvorené na to, že nemusíme nič viac so sebou robiť,“ dodala na záver. 

Prečítajte si: Modelka Andrea Verešová odhalila domácu stravu: Povedali by ste podľa jej tela, že je takéto kalorické bomby?

FEMINITY TV: Petra Makranská nám prezradila aj to, čím ju zaujala krásna Magio pláž a či sa tu chystá tráviť leto

- Najčítanejšie -