Presunúť na hlavný obsah

Najlepšia moderátorka Adela Banášová očarila výberom oblečenia: Takto jej to pristane v tradičnom kroji

Slovenské celebrity

Najuznávanejšia moderátorka na Slovensku si dvihla sympatie fanúšikov, vďaka výberu oblečenia. Známa blondínka sa obliekla do tradičného slovenského kroja a všetkým vyrazila dych.

Sympatická moderátorka Adela Banášová patrí k obľúbeným osobnostiam, ktoré pôsobia v mnohých veľkých televíznych projektoch. Jedným z nich je aj úspešná hudobná šou Chart Show, ktorá jej doslova prirástla k srdcu. Práve vďaka nej si mala možnosť vyskúšať typický slovenský kostým, v ktorom jednoznačne zažiarila. Presvedčte sa!

Mohlo by vás zaujímať: Zaľúbené dvojice na Let´s Dance: Miriam Kalisová s novým mužom, Adela Vinczeová pri Viktorovi kvitne!

Slovenská deva

Keď sa na sociálnej sieti objavila fotografia Adely v kroji, fanúšikovia neskrývali svoje nadšenie. Za milou momentkou stojí ako inak jej manžel Viktor Vincze, ktorý v zákulisí tento záber sám vytvoril. V tradičnom ábelovskom kroji s okázalými detailmi pôsobila ako typická slovenská deva a celkový look dotvorila aj veľkolepá stuha vo vlasoch. Pod fotografiou sa okamžite objavilo množstvo pozitívnych a prajných komentárov, ktoré jej prostredníctvom Viktorovho instagramu zanechávali fanúšikovia. 

Vyzerá dobre vo všetkom!

O tom, že Adele pristane naozaj čokoľvek svedčia aj nasledujúce fotografie. Je jedno či ju uvidíte v ležérnom outfite alebo dokonalej elegantnej róbe. Táto žena vyzerá vo všetkom až neuveriteľne dobre. K bezchybnému looku jej dozaista pomáha aj jej vysoká a štíhla postava, ktorou sa známa moderátorka môže pochváliť. Naposledy nás ohúrila aj na finále tanečnej šou Let´s Dance, kde zažiarila v tomto prekrásnom modeli.

Dáma za každých okolností

Či už ide o honosné róby alebo casual look na spoločenskej akcii, Adela si drží svoj status dokonalej dámy. Nepatrí k typom, ktoré podliehajú za každú cenu módnym trendom, ale vie čo jej pristane a poslušne sa toho drží. Štýlový čierny rolák, skladaná áčková sukňa a kvalitné čižmy vytvárajú outfit, ktorý stojí za inšpiráciu. Nie je žiadnym tajomstvom, že jej stylistkou je Zuzana Kanisová, ktorej rukopis je v týchto outfitoch veľmi viditeľný.

Inšpirujte sa: Slovenky na afterparty Let's Dance: Očarujúca Zuzana Fialová, elegantná Adela Banášová a iné!

Vyzerá skvele aj v pyžame

Zmysel pre humor a potrebný nadhľad jej zaručene nechýbajú. Týmto zábavným modelom len potvrdila, že je ženou do koča aj do voza a že vyzerá dobre naozaj v čomkoľvek. No veď, ktoré zo známych krások by sa mohli pochváliť takouto sexi fotografiou v pyžame? Adela skrátka patrí k typom žien, ktoré si na seba môžu dať hocičo a vyzerať stále okúzľujúco. V tom sa skrýva jej čaro!

- Najčítanejšie -