Presunúť na hlavný obsah

Marianna Ďurianová nikdy nevyzerala lepšie: Na prehliadke kožuchov je vždy kráľovnou, tento rok skutočne excelovala

Feminity

Moderátorka Marianna Ďurianová je krásna žena. Svojim šarmom a charizmou dostala všetkých na módnej prehliadke kožuchov. Blondínka doslova žiari!

Prečítajte si: Krásna mamina Marianna Ďurianová o svojom synovi: Vďaka tomuto sa malý Romanko vo svete nestratí

Už tradične každý rok otvára zimnú sezónu prehliadka kožuchov. Hoci sa známa moderátorka Mariana Ďurianová v poslednom období zdržiavala skôr v úzadí a je známe, že svoje súkromie si maximálne stráži, najnovšie všetkých očarila práve tu. 

Kožuchy sú hitom tohtoročnej zimnej sezóny. Nosí sa pohodlná ležérna silueta a oversize formy strihov. Žiarivými farbami, či vzormi, rozhodne netrafíte vedľa.  Kúskom, ktorý by vám rozhodne nemal chýbať v šatníku je kožušinová vestička. Skvele sa hodí k sukni, nohaviciam aj k šatám. Príjemne vás zahreje a vášmu outfitu dodá nezameniteľný šmrnc. 

Každý rok je Marianna kráľovnou tejto prehliadky. Prítomným vyrazila dych nielen dokonalou vizážou, ale aj absolútne bezchybnou postavičkou. 

Vidieť, že aj napriek tomu, že je už mamou, nezabúda aj na seba. Na móle vyzerala absolútne božsky! Sympatická blondínka sa predviedla v štyroch outfitoch. A treba uznať, že každý rok vyzerá mladšie a ešte lepšie. Veď posúďte sami!

Módna prehliadka 2010

Módna prehliadka 2011

Čo poviete, Mariana jednoducho vyzerá každý rok lepšie a lepšie!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus