Presunúť na hlavný obsah

Slovenská modelka Andrea Verešová pred 13 rokmi a teraz: Ako je možné, že vyzerá stále mladšie?

Slovenské celebrity

Známa slovenská modelka Andrea Verešová patrí k typom žien, ktoré rokmi mladnú. Zisťovali sme preto, čo sa skrýva za jej dokonalým mladistvým vzhľadom a ako je možné, že vyzerá ešte lepšie ako pred 13 rokmi.

Aj vy ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako to robia tie krásne modelky, že s pribúdajúcim vekom sú ešte krajšie než predtým? Rozžiarená pleť, bezchybná postava a mladistvý vzhľad nemusia byť vždy výsledkom estetických zákrokov. Príkladom toho je aj jedna z najkraších slovenských modeliek Andrea Verešová, ktorá vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. Toto je jej tajný recept na krásu!

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalé ráno podľa Andrey Verešovej: Týmto rituálom začína svoj bezchybný deň!

Elixír mladosti?

Je až neuveriteľné, akým vzhľadom sa môže pýšiť známa slovenská modelka Andrea Verešová. Mamička dvoch školákov je aj v dnešnej dobe uznávanou modelkou, ktorú stále môžeme vidieť na predvádzacích mólach. Možno viacerých z vás teda zaujíma otázka, čomu vďačí za svoj dokonalý vzhľad práve táto kráska. Feminity prišlo na to, čo sa skrýva za mladistvým lookom jednej z najkrajších Sloveniek.

V rukách profesionálov

Andrea sa už dlhé roky stará o svoj zovňajšok a krásu, ale v prípade kozmetiky či líčenia sa necháva zdôveriť do rúk profesionálov. Síce ju v súkromí uvidíte skôr nenalíčenú, na významnú udalosť si necháva poradiť od najlepších vizážistov, ktorí sa o jej vzhľad postarajú naozaj bezchybne.

Zdravá z vnútra

Starostlivosť o zovňajšok je síce dôležitým bodom, no hlavnú úlohu v tomto prípade zohráva aj zdravá a pestrá strava. Čerstvé potraviny a dostatočný príjem živín a vitamínov je zaručeným elixírom krásy aj Andrey Verešovej. Slovenská modelka nedá dopustiť na zdravé a kvalitné jedlo a najviac si pochutnáva na raňajkách.

Krása spočíva v sile

V tomto prípade to myslíme naozaj doslovne! Za krásou Andrey Verešovej dozaista patrí aj pravidelné cvičenie, ktoré ju udržiava v top forme. Rokmi sa nemôžete stále spoliehať na dobrú genetiku a  rýchly metabolizmus a pre svoje telo je potrebné aj niečo urobiť. Svoje o tom vie aj slovenská modelka, ktorá si zamilovala pilates či hodiny jogy.

Krásna vďaka oddychu

Aj keď je matkou dvoch detí a modelkou na plný úväzok, stále si vie nájsť čas pre seba a zrelaxovať svoje telo a myseľ. Andre si uvedomuje, že dostatočný oddych prispieva k jej kráse a aj preto vyzerá po rokoch neuveriteľne sviežo a mlado. Základom je dobrý spánok, prechádzka v prírode či wellness, kde prídete na iné myšlienky.

Životné hodnoty

Medzi ďalšie dôležité atribúty, vďaka ktorým vyzerá Andrea stále mladistvo a krásne, patrí aj jej harmónia v živote. Je predsa známe, že vyrovnaný a pohodový človek pôsobí oveľa šťastnejšie a  krajšie a Andrea je toho presným dôkazom. Čas strávený s rodinou ju nabíja pozitívnou energiou a zaručene prospieva aj jej kráse.

Prečítajte si aj: Takéto sexi plavky skrýva Andrea Verešová vo svojom letnom šatníku: Ktoré z nich by ste si vybrali vy?

Kvitne vďaka láske

Aj vy poznáte ten pocit, keď ste zaľúbená a všetci vám hovoria, že ste akosi opekneli? To je aj tajomstvom večnej krásy Andrey Verešovej, ktorá je šťastne zaľúbená už viac ako 10 rokov. Zdá sa, že láska je naozaj dôvodom všetkého dobrého, čo sa vám v živote deje a je taktiež odpoveďou na elixír krásy podľa slovenskej krásky.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus