Presunúť na hlavný obsah

Hviezdne páry na červenom koberci: Andrea Verešová v náručí manžela a ako sa obliekli ďalší prítomní páni?

Slovenské celebrity

Módne charitatívne podujatie Fashion Sparkling Charity Night 2017 je aj tento rok za nami a my sme si posvietili na módne outfity známych hostí. Tentokrát nás očarili aj prítomní páni, ktorí svojou eleganciou a vkusom dokázali, že móda im je naozaj blízka.

Hviezdne páry slovenského a českého šoubiznisu či elegantní muži s nezameniteľnou iskrou. Aj to bolo neodmysliteľnou súčasťou krásneho večera s charitatívnym podtónom, ktorí si nenechali ujsť tieto známe osobnosti. Páni, nechajte sa inšpirovať!

Mohlo by vás zaujímať: Hriešne sexi Slovenky v spoločnosti: Cibulková, Skoncová či Rolins nás upútali svojím vzhľadom!

Michal Navara

Manžel úspešnej slovenskej tenistky Dominiky Navara Cibulkovej zaujal elegantným čiernym oblekom, v ktorom vyzeral ako pravý džentlmen. Michal stavil na nadčasovú čiernu farbu, ktorá tvorila gro celého looku a vytvárala nezameniteľný outfit. Musíme uznať, že spoločne im to veľmi svedčalo!

Juraj Bača 

Medzi pánmi zahviezdil aj slovenský herec Juraj Bača, ktorý nám svojím lookom doslova vyrazil dych. V bielej košeli a so štýlovým motýlikom pôsobil ako slovenský James Bond a pozornosť priťahoval všade, kam sa pohol. Ako moderátor večera zožal obrovský úspech.

Daniel Volopich

Český podnikateľ Daniel Volopich patrí k charizmatickým mužom, ktorým tento štýl oblečenia veľmi pristane. Manžel slovenskej modelky Andrey Verešovej zvolil ležérnejší outfit s rozopnutou košeľou bez použitia kravaty či motýlika. Aj napriek tomu patril k najlepšie oblečeným mužom večera.

Bruno Ciberej

Bruno Ciberej je ikonou v oblasti mužskej módy. Štýlový moderátor patrí k mužom, ktorí dbajú o svoj zovňajšok a zároveň majú kladný vzťah k móde a módnym vychytávkam. Spojenie čiernych kožených nohavíc a zamatového saka nás naozaj ohúrilo a Bruno vyzeral ako vždy výborne.

Mário Nguyen

Hviezdny hairstylista Mário Nguyen robil spoločnosť krásnej speváčke Monike Bagárovej. Známy hair stylista sa predviedol v slim obleku v čiernej farbe, ktorý klasicky doplnil bielou košeľou a čiernym motýlikom. Sympatickej dvojici to spoločne veľmi pristalo.

Patrik Suši Veselý a Michael Kováčik

Módnym outfitom zaujal aj hairstylista Patrik "Suši" Veselý a módny návrhár Michael Kováčik, ktorí sú v móde ako doma. Kvalitné materiály, slim strihy a prepracované detaily boli súčasťou ich štýlových oblekov a obidvom pánom to naozaj svedčalo.

Radek Pokorný

Snúbenec známej slovenskej návrhárky Jany Pištejovej stavil na klasiku, v ktorej pôsobil veľmi elegantne a mužne. Sympatický párik sa spoločne zladil do nadčasovej čiernej farby a minimalistických modelov. Veľmi vkusné a pôsobivé!

Karol Ruman 

Partner riaditeľky Fashion TV Gabriely Drobovej je dôkazom toho, že muž v smokingu má naozaj šmrnc. Elegantný štýl Karolovi nesmierne pristane a spoločne s Gabrielou vyzerali ako z červeného koberca. Takto by to malo vyzerať!

Jozef Dolinský 

Partner spisovateľky Jany Mutňanskej zvolil módny prvok, ktorým sa odlišoval od ostatných pánov. Štýlový Jozef Dolinský stavil na extravagantnejší detail v podobe zamatového motýlika v bordovej farbe, ktorým ozvláštnil svoj klasický oblek a vynikol. 

Juraj Droba

Medzi pozvanými hosťami nechýbal ani slovenský politik Juraj Droba, ktorý si na módne podujatie Fashion Sparkling Charity Night 2017 obliekol elegantný oblek s motýlikom. Sympatický Juraj patrí k mužom, ktorí sú v obliekaní formálnych odevovo ako doma vzhľadom na funkciu, akú zastáva.

Inšpirujte sa: Miriam Kalisová sa po boku Dušana Pašeka mení: Aj takto jej to v novom vzťahu neskutočne pristane

Peter Blaho 

Riaditeľ pre šport a partnerstvá Peter Blaho robil spoločnosť aktuálnej finalistke Face of Fashion TV Kristíne Šulovej. Sympatický muž s vycibreným štýlom stavil na moderný strih, ktorý je momentálne veľmi trendy. Jeho slim oblek mu padol ako uliaty.

Tony Porucha

Medzi hosťami nechýbal ani známy tanečník zo skupiny The Pastels, ktorý bol zároveň súčasťou programu charitatívnej akcie. Charizmatický Tony a jeho partnerka Mamba Dasha stavili na jednoduchú kombináciu bielej a čiernej, ktorá patrí k nesmrteľnej klasike.

Ktorému z pánov to podľa vás pristalo najviac?

spolu hlasovalo 366 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus