Presunúť na hlavný obsah

Čižmy, ktoré sa budú hodiť k vašej osobnosti: Kúsky ako sú tieto môžete nosiť aj do práce

Móda

Každá z nás preferuje niečo iné, či už ide o mužov, módu, alebo trávenie voľného času. Tento vyber čižiem však ponúka kúsok pre každého. Ktorý bude ten váš obľúbený?

S výraznými prstami pre trendsetterku

Do popredia sa dostavujú topánky, ktoré majú zvýraznenú prednú prstovú časť. Takáto mala zmena vie však poriadne zamiešať karty. Kombinácia biela s čiernou nikdy nevychádza z módy. 

Mohlo by vás zaujímať: Elegantné lodičky, ktoré viete ľahko kombinovať: Posvietili sme si na kúsky, ktoré sa hodia ku každému outfitu

Biela je hot, buďte aj vy

Už pár mesiacov to s nami ťahajú aj biele čižmy. Od kotníkových sa posúvame k vyšším typom, dôležitá je však farba nevinnosti a čistoty. Ak doma ešte nemáte žiadne v tejto farbe, treba to čím skôr napraviť. 

Ak preferujete pohodlie

Celodenné behanie v topánkach sa vôbec nemusí podpísať na bolesti vašich nôh. Ak si doma po dlhom dni vyzujete tento typ čižiem, verte nám že sa stále budete cítiť ako znovuzrodená. Ponožkový materiál z nich robí favorita, ktorý nemá v módnom svete obdoby. 

Neutral colours pre šelmu vo vás

Pobaviť sa môžete aj s hnedou. Nenechajte si však ujsť jej trendovosť. Čižmy by mali pôsobiť jemným naskladaným lookom, ako keby sa vám zošúchavali z lýtok. Vytvárajú vám tak nohu hodnú závisti. Štýlové sú aj kúsky so zvieracou potlačou, tú teraz máte možnosť vidieť naozaj všade.

Prečítajte si tiež: Little black dress hodné na všetky večierky: Takéto sa hodia vašej postave najviac, užívajte si ich krivky

Rebelská v metalickom 

Malý závan čerstvého fashion vkusu vám vedia dodať práve netradičné farby na vašich nohách. Túto sezónu veľmi letí práve striebro. Ak, si naň netrúfate, nezúfajte. Čižmy nad kolená sa skvelo nosia aj v čiernej či sivej farbe, ktorá môže striebro nahradiť.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe