Presunúť na hlavný obsah

Sezóna večierkov je v plnom prúde: Vyberte si pre seba niečo chic z hotových stylingov

Móda

Sezóna večierkov sa nesie v znamení tých najtrblietavejších outfitov. Predovšetkým sú to práve dámy, ktoré môžu vytiahnuť svoje tromfy.

Keď sa obzrieme za aktuálnymi trendmi na sezónu jeseň/zima 2018, módny diktát sa sústreďuje na strieborné efekty. Silver mánia je všade a nosí sa s vkusom. Čím zrkadlovejší efekt, tým lepší dojem. Modelky svetových formátov nedajú na tento silný trend dopustiť a v spoločnosti sa objavujú v spojení s jednoduchým make-upom. Celý večer sa nesie v znamení hesla „V jednoduchosti je krása.“

Inšpirujte sa: Tieto módne štýly sú na jeseň IN: Nahraďte svoje staré veci v šatníku, ktoré sú OUT a vylepšite tak svoj vkus

Strieborné rolákové šaty sa nesú v znamení odvahy

Rolák bol niekoľkokrát v minulosti pochovaný. Zbytočne. Tento nadčasový kúsok by nemal chýbať žiadnej žene v rôznych materiáloch. Dokonca v podobe róby dokáže vyznieť originálne a svojsky. Nebojácny postoj pridáva na sexepíle ženy

Asymetrický top s hviezdnou oblohou

Nekonečná obloha s hviezdami, ktorá sa rozpína na vašej hrudi. Strieborné efekty a rovnako aj visiace náušnice sú v kombinácii s džínsami neprekonateľným efektom. Dojem sebavedomej ženy s vlastným názorom nadobudnete, keď zvolíte vysoký pás a lodičky. Muži nemajú na ženách radi nohavice s vysokým pásom. Vy ste tu však od toho, aby ste tento mýtus zotreli. 

Overaly hlásia comeback

Spoločenský odev, ktorý nikdy nesklame. Overalmi bol istý čas trh presýtený a strácali na svojej atraktivite. Dnes sú späť a túžia po sláve, ktorá nebude taká povrchná. Preto sa čoraz viac objavujú vo vysokej spoločnosti a na eventoch, ktoré sú reprezentatívne. 

Vypchaté rukávy  sú krokom vpred

Nariasené rukávy či vypchávky na ramenách. Symbol modernej a kriticky mysliacej ženy. Mini šaty v striebornom prevedení budú lídrom tohtoročných večierkov. Môžete si byť isté, že nie každý tento štýl pochopí. Móda však nie je o tom. Dôležité je, že vy chcete byť o krok vpred.

Čierne sako je evergreen, ktorý dostane do kolien každého

Nosí sa na niekoľko spôsobov a zachráni vždy tam, kde sa všetci silní hráči vyparia. Reč je o čiernom saku, do ktorého sa oplatí investovať. Azda nič vám nevydrží naveky ako práve dobre ušité sako z kvalitnej látky. Už len v spojení s modrými klasickými džínsami vytvorí sexi dojem, ktorý dostane do kolien každého.

Posypané perlami

Perly sú všade. Spojenie najvyššej formy elegancie s neformálnym štýlom odkrýva silu ženskej osobnosti. Naučte sa nosiť šperky iným spôsobom a odbočte od klasických módnych dogiem. Detaily robia v tomto prípade súzvuk, aký sa v móde v období večierkov len tak nevidí. Buďte iná!

Neprehliadnite: Štýlové kabelky, z ktorých si nebudete vedieť vybrať: Tieto kúsky sú našimi horúcimi favoritmi

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe