Presunúť na hlavný obsah

Široké nohavice sú späť a sú štýlové ako nikdy predtým: Takto noste tieto kúsky a ukážte krásne dlhé nohy

Móda

Je zázrakom, ako veľa dokáže oblečenie spraviť s našou postavou. Je možné ju ním predĺžiť, alebo zamaskovať nedostatky. S výškou vám pomôžu práve široké nohavice, ktoré si môžete dovoliť naozaj na každú príležitosť.

Jemný trblietavý materiál

Kamkoľvek sa v lete chystáte, nezabudnite si do svojej batožiny pribaliť takýto kúsok. Trblietavé látky pôsobia na opálenej pokožke sviežo a vyvolávajú vo vás pocit leta. V prípade takýto nohavíc je prípustné povedať si: „Kedy keď nie teraz!“ Preto sa nebojte a vytiahnite túto svoju tajnú zbraň.

Prečítajte si tiež: Kúsok, ktorý osvieži každý vás letný outfit: Jemné kimono vám bude skvelým spoločníkom na letné večery

Dĺžka po členky vám pristane

Ak si nie ste istá nosením vysokých podpätkov, ktoré si tento typ nohavíc žiada, vyberajte si variant po členky. K nim si môžete vybrať nižšie topánky a stále si zachovať štýl a jedinečnosť.

Z tvrdšej látky do práce

Širokých nohavíc sa nebojte ani pri výbere pracovného outfitu. Ak sú ušité z menej krčivej látky, dokážu dokonale nahradiť úzke strihy. Ich pevnosť vám zabezpečí kráske krivky, vďaka ktorým sa žiadneho faux pas nemusíte báť.

Riflovina je nesmrteľná

Ak si ešte pamätáte na šialené trendy z pred pár desaťročí, určite sa vám vybavia aj populárne rifle s kapsami, tzv. kapsáče. Ak ich ešte stále schovávate doma v skrini, pokojne ich vyberte na svetlo sveta. Rifľové široké nohavice zaváňajú retrom a práve preto sú ešte viac populárne.

Mohlo by vás zaujímať: Plavky, ktoré sú túto sezónu 2018 IN: Tieto budú nosiť toto leto ženy s najlepším vkusom

Optické predĺženie celej postavy

Čo si najlepšie obliecť k širokým nohaviciam, ak vaša výška nie je práve modelkovských rozmerov? Skúste dlhú vestu! Táto dvojkombinácia vám predĺži celú postavu a zaručí dokonalú štíhlosť!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus