Presunúť na hlavný obsah

Česká topmodelka Hana Jiříčková ozdobila festival v Cannes: Svojou prítomnosťou však pomáhala ľuďom proti chudobe

Modeling

Topmodelka Hana Jiříčková sa stala veľvyslankyňou organizácie Positive Planet, ktorej poslaním je pomáhať ľuďom samostatne rozvíjať činnosti generujúce príjmy. V Cannes sa konala slávnostná večera práve za týmto účelom.

Každoročne uznávanú udalosť svetových rozmerov si nenechala ujsť ani česká topmodelka z agentúry Elite Model Management Hana Jiříčková. Filmový festival v Cannes ozdobila svojou prítomnosťou práve preto, že sa nedávno stala veľvyslankyňou nadácie Positive Planet, ktorý v roku 1988 spustil Jacques Attali, oi. Zakladateľ Európskej banky pre obnovu a rozvoj. 

Prečítajte si tiež: Elitné modelky, ktoré vyzerajú v plavkách skrátka božsky: Vieme, čo sa skrýva za ich dokonalou postavou!

Krása pomáhala práve v Cannes

V Cannes bola už po 8-krát organizovaná galavečera "Positive Cinema", ktorej vyvrcholením bola aukcia. Hlavnými hviezdami boli ocenené slávnej francúzskej herečky Catherine Deneuve a Juliette Binoche, s ktorými pri stole, ktorý bolo možné zakúpiť za 400.000 korún, zasadla aj Hanka v šatách z dielne Alexandra Vauthier.

Česká topmodelka prispela vlastným unikátnym nápadom

Tá do aukcie prispela i vlastným nápadom a to v podobe pražského zážitku. Dražila pozvánku na finálový galavečer súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, ktorý sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu na konci augusta. V rámci finále projektu budú mať hostia príležitosť sa stretnúť s Hanou aj osobne, keďže sa stane predsedníčkou poroty, ktorú v minulosti viedli napr. Tereza Maxová, Adela Banášová, Linda Vojtová či Jiří Bartoška.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Úspešná modelka sa nemôže spoliehať len na krásu: Tieto vlastnosti z nej vedia urobiť topmodelku!

O pozvánku na túto jedinečnú akciu bol obrovský záujem

K samotnej aukcii v Cannes Hana hovorí: "Som veľmi šťastná, že sa podarilo vydražiť pozvánku na finále súťaže, v ktorej som aj ja začínala, za úžasných pol milióna korún! Celková dražba vygenerovala čiastku vo výške 30 miliónov korún. Dlho som zvažovala, akým smerom sa v oblasti pomôcť tým, čo potrebujú vydám a v Positive Planet som našla to, s čím sa stotožňujú. som rada, že nás podporujú osobnosti ako Robert de Niro, Vincent Cassel či Rita Ora."

- Najčítanejšie -