Semišové kabáty, ktoré určite potrebujete: Neváhajte si aj vy túto sezónu zabezpečiť jeden

Materiálová rôznorodosť je počas jesenného a zimného obdobie populárna. Preneste ju na kabát za pomoci semišu, naberá na popularite a oblieka sa naozaj pohodlne a štýlovo. Toto sú jeho najlepšie prevedenia.

Materiálová rôznorodosť je počas jesenného a zimného obdobie populárna

Materiálová rôznorodosť je počas jesenného a zimného obdobie populárna

Zdroj: Profimedia

 

Dlhá verzia

Populárny semiš si preneste na dlhý kabát. Takto máte možnosť ukázať ho v tom najlepšom. Bude sa vám nosiť ako plášť, ktorým viete doplniť rifle i elegantnejšiu sukňu. Nech je vašou silnou stránkou práve jeho nadčasový jednoduchý strih a moderná hnedá farba.

Prečítajte si tiež: 5 naj zimných outfitov, ktoré si budete chcieť obliecť do práce: Nechajte v nich zažiariť svoje elegantné ja

S kožušinou zahreje

Síce sa môže prevedenie v semiše zdať ako chladné, kožušina ho doplní ako dokonale pastujúci partner, ktorý zohreje a okúzli. Môže byť iba jemne vykúkajúcim prvkom spoza goliera, keď je však podšitý, môžete ho nosiť celú zimu bez toho, aby ste čo i len raz pocítili chlad.

Trendy hnedá

Pri semiši neexperimentujte s farbami. Doprajte mu prevedenie v hnedej až ťavej farbe. Takto môžu mať akýkoľvek strih, aj klasicky, vynikne na nich práve spomínaná farba.

Nadčasovosť v čiernej

V ženskom šatníku má jednoznačne nezameniteľné miesto motorkárska bundička v koži. Jej novou verziou je práve semiš. Budete v ňom inak ako väčšina, tento materiál vás jednoznačne odlíši. Kombinovateľnosť je pritom rovnaká. Jednoduchá a naozaj flexibilná.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové kabelky, z ktorých si nebudete vedieť vybrať: Tieto kúsky sú našimi horúcimi favoritmi

Farebný mix

Spojením týchto dvoch farieb- hnedej a čiernej- vytvoríte nový moderný kontrast, ktorý nemá obdoby. Sú to silné akcenty a vy v nich budete žiariť. Pohrať sa dá práve s prevedením s kožušinou, ktorá môže jemne ladiť, ale aj farebne vytŕčať.

Foto:
Profimedia, Zara, Isabel Marant, The Row, H&M Premium, Urban Outfitters
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba