Presunúť na hlavný obsah

Červené šaty, ktoré musíte mať: V týchto kúskoch sa stanete nezabudnuteľnou Pretty Woman

Móda

Červená je nielen najdelikátnejšou farbou sezóny, je aj dokonale vhodná na sviatočné obdobie. Vianoce bez nej by neexistovali a vášeň v nej z vás spraví divu na každej párty. Takto v nej ohúrte!

Ikonické off shoulder 

Doslova najkrajšie červene šaty mala na sebe Julia Roberts v Pretty Woman. Jej ikonickosť sa nedá vyjadriť slovami, pojmite ju teda činmi. Šaty s odhalenými pleciami budú zaujímavé kedykoľvek, z vás vyrobia zvodnú krásku, ktorá však vôbec nerozmýšľa prvoplánovo. 

Mohlo by vás zaujímať: Večerné outfity a jediný pohľad, ktorým roztopíte ľady: Vyberte si pre seba niečo chic z hotových stylingov

Čipka ako vianočná dokonalosť 

Prečo by ste si na Vianoce mali obliecť práve červene čipkované šaty? Odpoveď je jednoduchá. Práve tieto šaty vám stačia na vykúzlenie tej pravej vianočnej pohody. Na každom večierku budete mať navrh, svoju pôvabnú tematickosť nezapriete. 

Tmavšie odlesky sú tiež hot 

Ak nie ste ženou na klasiku, vyskúšajte červenú v jemnej obmene. Tajomné pôsobí práve bordová, v spojení s jemným materiálom vytvorí príťažlivý look plný zvodnosti. 

Lesk a žiara na vašej postave 

Počas sezóny večierkov si môžete dopriať aj odklon od klasických tlmených materiálov. Na svetlo sveta sa prediera lesk a žiara, ktorú sa bude odrážať od každého svetla. 

Prečítajte si tiež: Little black dress hodné na všetky večierky: Takéto sa hodia vašej postave najviac, užívajte si ich krivky

Úzke ramienka pre sexi efekt

Vykúzliť nezabudnuteľný look môžete ľahko a hravo aj za pomoci ramienok. Na šatách sa budú skvieť práve úzke kúsky, ktoré pôsobia iba ako jemné šnúrky. Večierok sa tak stane vašim šťastným miestom, obdiv vám nebude chýbať!

- Najčítanejšie -