Presunúť na hlavný obsah

Huňaté kabáty zachránia pred zimou aj vás: Voľte elegantné kúsky a pôsobte v nich žensky

Móda

Trend huňatých kabátov, ktoré sa predierajú na predné miesta v šatníkoch, sa dá poňať aj štýlovo a elegantne. Nemusíte v ňom vždy vyzerať ako v medvedej kožušine, kombinujte ho s citom.

Závan hnedej na huňatých kabátoch tejto sezóny ste museli zaznamenať aj vy. Kúsky, ktoré pôsobia ako deka vás ochránia pred chladom, vydržia aj nápor prvého snehu. Ak si však vždy predstavíte iba kombináciu, v ktorej vaše telo zrazu nadobudne veľké rozmery, ste na omyle. Dajú sa poňať aj elegantne a nemusíte sa pritom ani veľmi snažiť!

Prečítajte si tiež: Oblečte sa od hlavy po päty do jeansov: Takto dopĺňajte tento materiál a buďte vždy trendy

Ako prešívaná deka

Pocit pohodlia vám jednoznačne dodá kabát, ktorý štýlom pripomína veľkú deku. Jeho prešívanie a textúra však vedia byť hrubšie, preto k nemu voľte v najväčšom kľude odľahčujúce kúsky. Jedným takým sú práve biele topánky, ktoré akémukoľvek outfitu dodajú eleganciu a ľahkosť aj počas zimy. 

Leopardí vzor je nutnosť

Populárna potlač je momentálne tá zvieracia. Blysnite sa ňou aj v outfite plnom elegancie. Look, ktorý obsahuje takýto kabát môže pôsobiť žensky, stačí ak línie pod ním udržíte v jednoduchosti. Čierna farba sa k nemu hodí ako pasujúci partner, nadčasovosť vám nebude chýbať.

Spútajte oversized k elegancii

Práve tieto veľké kabáty, ktoré môžu pôsobiť ako bojovníci proti vypracovanej postave, dokážete spútať opaskom. V oblasti pása ich prepásajte, alebo ich pre elegantný look noste aj odopnuté. 

Mohlo by vás zaujímať: 5 naj zimných outfitov, ktoré si budete chcieť obliecť do práce: Nechajte v nich zažiariť svoje elegantné ja

Doplňte ním aj pracovný outfit

Kožušinu napasujte aj ku kostýmu. Prenesiete ho tak spontánne do zimy, kabát vás zohreje a dodá vám na pohodlí. Pocit komfortu vám dodá práve doladenie s neutrálnymi doplnkami, ktoré premixiujú štýlovosť a nadčasovosť.

Nebojte sa vrstviť 

Na štýle si nechajte záležať aj počas zimných dní. Vrstvenie môže prebiehať sofistikovane, stačí ak kúsky ladíte podľa farieb. Vytvoriť môžete aj jemný ombré efekt, aby ste zachovali pôvodné línie. Kabát môže byť vrchným kúskom, ktorý hneď zaujme každého.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe