Presunúť na hlavný obsah

Manuál pánskych trendov jesene 2018: Čo by jednoznačne nemalo chýbať v šatníku vášho partnera?

Móda

Mužská móda si na jeseň 2018 rozhodne neberie servítku pred ústa. Je drzá, hravá a plná vzorov. Nechajte sa aj vy ohúriť kombináciou materiálov a farieb, ktoré ovládnu šatník mužov na jeseň tohto roku.

Nudnému odievaniu mužov už dávno odzvonilo. Túto sezónu sa bude nosiť všetko, čo sme po dlhé roky nenávideli a odmietali. Pripravte sa na poriadnu smršť žiarivých farieb, ale aj netradičných kombinácií, ktoré si vydobyli svoje miesto na mužských fashion weekoch. Takto jednotlivé kúsky môžete nosiť nielen na voľný čas, ale aj do práce.

Prečítajte si tiež: Nesmrteľná kombinácia: Rifle a sako noste v týchto trendy kombináciách, ktoré nikdy nebudú nudné

Kárované bundy a spol. ako pravý škót

Váhate po akom kúsku túto jeseň rozhodne musíte siahnuť? Vyberte si hocičo, avšak zachovajte klasické káro. Kúsky s touto potlačou sú tradičné a jedinečné zároveň. Na pánskom oblečení zaujmú, ale v spojitosti s novým typom materiálu dokážu aj pobaviť. Plastovo pôsobiace kárované bundy si môžete prehodiť aj na elegantný outfit. Dodá vám na sviežosti a jedinečnom štýle.

Vzory na šáloch a svetroch hodné vysokohorskej turistiky

Jesenné svetre sú akýmsi essentials každý rok. Tentokrát však zaujmú prevedením a farebným spracovaním. Rôzne vzory nájdete aj na šáloch, ktoré si môžete iba ľahko previazať okolo krku a zostať tak v dokonalom teple. 

Kabáty z rôznych materiálov (aj z Matrixu)

Tento rok vzdajme hold novým typom kabátov a búnd. Okrem kára si svoje cestičky do módneho priemyslu našla aj koža, koženka ale aj staré známe prešívanie. Bundy do práce zaujmú hlavne svojou dĺžkou. Dbajte na to, aby boli aspoň po kolená a nevyhýbajte sa ani teplej (umelej) kožušine.

Retro návrat 

Tento strih búnd sa vracia nielen v dámskej móde, ale aj v pánskej. Retro vzhľad, ku ktorému si mnohí našli cestu späť. Naučte sa nosiť túto bundu na jeseň štýlovo a ženy z vás pôjdu do kolien.

Hnedá verzus žiarivá oranžová 

Farba sezóny? Hnedá! Chcete ešte viac? Tak potom je to aj oranžová! Aké nečakané, však? Jesenné lístie, odkvitajúce kvety a prichádzajúce Halloweenske tekvice. Do týchto farieb sa môžete zľadiť a určite nebudete vytŕčať. Total camel look sa stal hitom mužskej módy. 

Zahaľte si krk do pohodlného roláka 

Okrem šálov sa v mužskom svete objavila aj nová ochrana na krk. Je ňou rolák, ktorý donedávna využívala iba ženy. Jeseň 2018 je však plná prekvapení. Pohodlný rolák sa skvelo hodí aj do pracovného prostredia. Skombinujete na ňom zaujímavé vzory, či niektorú z populárnych farieb jesene a na poli mužskej módy máte vyhraté.

Mohlo by vás zaujímať: 7 jesenných trendov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v šatníku: Tieto kúsky neoľutujete!

Rybársky klobúk ako vrchol sezóny

V doplnok je to hlavne mužský klobúk, ktorý nás zaujal najviac. Nepremokavé spracovanie z neho robí dokonalého spoločníka na upršané jesenné dni. Nepohrdnite ani hnedou väčšou taškou či ruksakom. Tie nielen prakticky schovajú všetky vaše veci, ale oživia čokoľvek si na seba oblečiete. Nudu tu túto jeseň rozhodne mať nebudeme!

Viac štýlových článkov o súčasnej móde nájdete aj v magazíne FEMINITY JESEŇ 2018, ktorý nájdete aktuálne v stánkoch. 

- Najčítanejšie -