Presunúť na hlavný obsah

Svieža jesenná farba: Vyskúšajte horčicovo žltú a zažiarte aj počas ponurých dní

Móda

Farby dôkazu urobiť veľa nielen na našom oblečení. Ich výber vie krásne ovplyvniť našu psychiku a dodať nám aj potrebnú dávku jesennej inšpirácie. Vyskúšajte preto žiarivú horčicovú žltú, ktorú si zamilujete na prvé oblečenie.

Ak máte v hlave obraz dokonalých jesenných farieb, príval horčicovo žltej by k ním nemal chýbať. Táto farba dokáže osviežiť pleť po lete a dodať jej na tej pravej jesennej nálade. Je výrazná a ku kombinovaniu jej naozaj netreba veľa. Hravo si postačí s čiernou či stále populárnou bielou. 

Prečítajte si tiež: Ozdobte svoje uši sexi kruhmi: Ak ste im kedysi hovorili nie, teraz je ten správny čas v nich zažiariť

Pletená kráľovná 

Na hrubom pletenom svetri sa táto farba bude priam skvieť. Nie je krajší spôsob ako ju preniesť do svojho jesenného šatníka. Hrubý materiál je sám o sebe synonymom tohto ročného obdobia, s horčicovou ho však posuniete na level dokonalosti. 

Aj na nohaviciach 

Výrazne nohavice sa ľahko stanú hlavným kúskom vášho šatníka. V nich budete pôsobiť ako pravá diva, kedykoľvek si ich oblečiete. V horčicovo žltej sú must have sezóny! 

Len na doplnkoch 

Na maličkostiach bude táto farba vynikať práve v tmavých outfitoch. Svoje šperky, kabelku či topánky tak ľahko postavíte na módny piedestál. Horčicovo žltá sa môže v doplnkoch predrať aj do vášho líčenia a neurobíte zle ak sa jej nebudete brániť!

Ženskosť v horčicovej

Sukne v tejto farbe sú tým pravým jesenným skvostom. Viete ich zakomponovať a ladiť aj s veľmi neutrálnymi farbami. Svoje telo tak prežiarite slnkom tejto farby. Vhodné sú midi kúsky, ktoré na jeseň pôsobia veľmi uvoľnene. Nebojte sa ani kombinácií žltých sukní a čižmičiek s potlačou.

Mohlo by vás zaujímať: V hlavnej úlohe biela: Poradíme vám štýly, ktoré môžete nosiť počas babieho leta, aby ste boli chic!

Hravé káro

Ak nie ste práve zástankyňou colour blockingu, môže vám horčicová farba učarovať práve v káre. Podobné kúsky preslávil jeden známy americký film. Stredoškolské dievča za svoj obľúbený outfit pokladalo práve károvanú súpravu saka a sukne. Buďte túto jeseň aj vy neodolateľná!

- Najčítanejšie -