Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Bláznivá párty MOSCHINO [tv] H&M: Nechýbala ikonická Soňa Müllerová, modelka Barbora Brušková a ďalší

Feminity TV

V módnom reťazci H&M sa od zajtra objaví dlho očakávaná kolekcia v spolupráci s dizajnérskym módnym domom MOSCHINO. Jeremy Scott vytvoril harmóniu farieb a materiálov, ktorú si mali možnosť pozrieť už aj vybraní slovenskí fanúšikovia módy.

Večer v štýle MOSCHINO musí byť samozrejme veľkolepou udalosťou. Párty, ktorú pri príležitosti predstavenia kúskov z dizajnérskej kolekcie pripravilo MOSCHINO [tv] H&M, sa konala v priestoroch telocvične. Doplnená bola o štýlovú hudbu, ktorá v sebe prepájala ducha módnej značky MOSCHINO a pozitívnych zážitkov, na ktorých Jeremy Scott postavil pointu celej spolupráce. Hravosť, zlatá farba, nové materiály i vzory z dielne Disney sa stali symbolikou tohto večera. Samozrejme, všetko v obklopení priateľov a zábavy.

FEMINITY TV: Pozrite sa, aké emócie vyvolala kolekcia MOSCHINO [tv] H&M práve na slovenskom trhu

Kolekcia bude dostupná 8. novembra 2018 v H&M Eurovea alebo online na www.hm.com.

Prečítajte si tiež: MOSCHINO [tv] H&M spája všetkých ľudí po celom svete: Jeremy Scott prezradil, ako vzniká dizajnérska kolekcia

Večer si nenechali ujsť známe tváre slovenského módneho sveta. Uznávaní stylisti, influenceri i modelky prišli ukázať svoju podporu značke H&M, ktorá touto spoluprácou priniesla na trh súčasnú populárnu módu svetových rozmerov.

Barbora Brušková

Modelka z Elite Bratislava, Barbora Brušková, mala sama možnosť zúčastniť sa fotenia, na ktorom spolupracovala s návrhárom Jeremym Scottom. Jeho energia a hravosť podľa nej z tohto fotenia spravila úplnu zábavu a nie prácu. Barbora je síce minimalistka, ktoré preferuje čiernu farbu, v kolaborácii MOSCHINO [tv] H&M by si však neváhala vybrať.

Alexander Lindov

Módny stylista Alexander Lindov sa podobne ako Barbora Brušková našiel skôr v minimalizme. Jerremy Scot podľa neho však priniesol závan nového vzduchu do celej módnej sféry. Oblečenie, ktoré tento návrhár navrhuje by Alexander odporúčal práve ľuďom, ktorí majú na takúto extravaganciu aj sebavedomie a budú ju nosiť s hrdosťou.

TWiiNS

Sestry Veronika a Daniela Nízlové sa do celej kolekcie zamilovali na prvé pozretie. Spojenie zlatej farby a zaujímavých materiálov sa im veľmi páčilo, neváhajú preto a určite si niektoré kúsky aj zadovážia.

Mohlo by vás zaujímať: Uletená kolekcia MOSCHINO H&M, ktorú si zamilujete: Jeremy Scott oslavuje priateľstvo a rôznorodosť

Soňa Müllerová

Známa moderátorka Soňa Müllerová vyhradila samú seba ako ženu, ktorá nie je prehnane extravagantná. V kolekcii Jeremyho Scotta si však našla aj obľúbený kúsok. Je ním ružovú kožušinový kabát, v ktorom sa neváhala aj vyfotiť.

Emma Tekelyová

Emma Tekelyová, moderátorka, ktorá má módu v obľube si na prezentácii kolekcie MOSCHINO [tv] H&M našla miláčika v podobe plyšového krytu na mobilný telefón. Sama priznala, že raz mala podobný kúsok v podobe plyšového náhrdelníku aj na seba a túto infantilnosť má rada.

Lucia „Lucid“ Sládečková 

Make-up artistka Lucia Sládečková, ktorá je známa svetu pod menom Lucid, prišla odetá tematicky do nohavíc z unikátneho materiálu. Takúto rôznorodosť sme mali možnosť vidieť aj na modeloch Jeremyho Scotta. Jej blond vlasy kontrastovali s celočiernym lookom. 

Barbora Bakošová

Bývala Misska si na prezentáciu MOSCHINO [tv] H&M zvolila košelové šaty a dlhý čierny kabát. Barbora Bakošová zaujala aj topánkami so zaujímavým viazaním. Štýlová bola aj jej moderná čiapka.

Michal Sabo

Moderátor Michal Sabo si tiež nenechal ujsť predstavenie bláznivej kolekcie, ktorá žiarila na všetky strany. Jeho look bol jednoduchý, avšak veľmi efektný. Biele tričko doplnil tmavým svetrom a zhodnými bielymi teniskami.

Zuzana Kanisová

Módna stylistka Zuzana Kanisová zostala v odievaní verná svojmu štýlu. Čierny dlhší kabát doplnila nadčasovými kúskami, akými rozhodne sú čierne lodičky i kvalitná kabelka. Jej celkový styling pôsobil neviazane, zato veľmi elegantne.

Braňo „Bruno“ Ciberej

Moderátor Bruno Ciberej si volil na predstavenie MOSCHINO [tv] H&M zaujímavý print na tričku. Dotvoril ho teniskami v bielej a čiernej farbe, chýbať nesmel ani štýlový ruksak. Bruno je jeden z mála mužov, ktorí majú u nás skvelý štýl.

Jana Slačková

Mladá redaktorka Jana Slačková stavila na nesmrteľnú kombináciu čiernej a bielej farby. Vzor na sukni vyvážila koženou bundičkou, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej ženy. 

Koho outfit vás zaujal na predstavení kolaborácie MOSCHINO [tv] H&M najviac?

spolu hlasovalo 132 ľudí

TWiiNS
3

- Najčítanejšie -