Presunúť na hlavný obsah

Uletená kolekcia MOSCHINO H&M, ktorú si zamilujete: Jeremy Scott oslavuje priateľstvo a rôznorodosť

Móda

Dlhoočakávaná limitovaná kolekcia z dielne MOSCHINO v kooperácii s obľúbeným módnym reťazcom H&M sa nesie v duchu spájania sa. Radosť zo života a oslava ľudí sprevádza všetky modely, nenechajte si ujsť lookbook kolekcie, ktorá bude v predaji 8.novembra 2018.

Pre MOSCHINO [TV] H&M lookbook sa kreatívny riaditeľ MOSCHINO Jeremy Scott rozhodol zhromaždiť svoju rodinu a priateľov, aby ukázal pozitivitu, lásku a rôznorodosť v srdci celej kolekcie. Kolekcia MOSCHINO [TV] H&M bude dostupná vo vybraných obchodoch po celom svete a na hm.com 8. novembra 2018.

„Kedykoľvek vytváram novú kolekciu, stále myslím na svojich priateľov. MOSCHINO [TV] H&M lookbook je ako party – oslavuje zábavu, pop, kreativitu a energiu ľudí a kolekcie,“ hovorí Jeremy Scott, kreatívny riaditeľ MOSCHINO. 

„Milujem to, ako dokáže Jeremy zachytiť v lookbooku ducha kolekcie MOSCHINO [TV] H&M. Je to výrazná a hrdá spolupráca pre každého, kto chce zdieľať zábavu, nezáleží na tom, kto ste alebo odkiaľ ste,“ hovorí Ann-Sofie Johansson, kreatívna riaditeľka H&M.

Fotografie v lookbooku zhotovil fotograf Marcus Mam a o styling sa postarala Carlyne Cerf de Dudzeele. Energickú kolekciu MOSCHINO [TV] H&M s MOSCHINO pop glamour, street postojom a humorom majú na sebe Aquaria – víťaz RuPaul´s Drag Race season 10; Amiaya – dvojičky a influencerky Aya a Ami; Sakura Bready – asistentka Jeremyho Scotta v MOSCHINO a Pablo Olea – Jeremyho najlepší kamarát a Head of Global PR and Communications, MOSCHINO.


 
H&M spustilo aj giphy nálepky MOSCHINO [TV] H&M na Instagram stories, Snapchate a iMessengeri. Nájdete tam animované logá a emblémy kolekcie, rovnako aj samotného Jeremyho šíriaceho lásku ku kolekcii. 

- Najčítanejšie -