Presunúť na hlavný obsah

Do ktorých topánok a aké pančušky voliť, ak sa chystáte na večierok? Vyhnite sa tomuto faux pas

Móda

Výber tých správnych pančušiek dá nám ženám niekedy poriadne zabrať. V súčasnej dobe veľkého pančuchového trendu sa však vracajú vzory, naučte sa však tieto typy kombinovať aj s topánkami.

Bodky do plnej obuvi 

Malým experimentom, ktorý však nikoho neurazí je práve možnosť zakúpenia pančúch s bodkami. Ich vzor nie je vtieraví preto sa hodí ako do práce, tak aj na večernú párty. Dodržuje jeho nosenie však iba s plným typom obuvi. Pri voľnej päte by totiž mohol pôsobiť chaoticky. 

Prečítajte si tiež: Elegantné lodičky, ktoré viete ľahko kombinovať: Posvietili sme si na kúsky, ktoré sa hodia ku každému outfitu

Populárna sieťka 

Svoju ustálenú pozíciu v rebríčku obľúbenosti si držia aj sieťkované pančuchy. Bolo obdobie keď ich musela mat každá z nás, teraz ich však vyberajte s rozumom a hlavne nie gýčovo. Hodia sa k elegantnejším lookom, v ktorých nebudú pôsobiť lacno ani vulgárne. 

Zabezpečte si pohodlie 

Pri trendy kúsku sú sieťkou sa zamerajme tiež na plnú obuv. Vhodné sú lodičky, pre zmenu môžu byť aj farebné. Tak viete rozbiť paletu farieb na vašou outfite a mate zaručené, že vám náhodou prst neutečie zo sieťky. 

Buďte odvážna 

Sebavedomie vám dodajú pančuchy so vzorom tejto sezóny. Svoje ja tak môžete prezentovať naplno, ukážete šelmu a odvážnu ženu, ktorou určite ste. Ak chcete podtrhnúť sexi look, neváhajte k ním obuť sandále. Je to krok mimo zaužívaných konvencií, ktorý si absolútne užijete. 

Mohlo by vás zaujímať: Little black dress hodné na všetky večierky: Takéto sa hodia vašej postave najviac, užívajte si ich krivky

Bledé v tomto prípade 

So znižujúcim sa teplotami končí aj možnosť nosenia klasických telových pančušiek. Jediný prípad, pri ktorom majú výnimku je look s vysokými čižmami nad kolená. V nich mate totiž zaručené že sa neroztrasiete od zimy len čo vykročíte z pohodlia domova.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus