Presunúť na hlavný obsah

Trendy pančucháče ako základ zimného šatníka: Nosia sa tieto štýly!

Móda

Klasické čierne pančuchy by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. To však nie je zďaleka všetko. Prinášame vám prehľad aktuálnych trendov.

Telové silonky bývajú často na zozname faux pas, no pokiaľ ich vhodne skombinujete a dáte k nim napríklad čierne vysoké čižmy nad kolená, porazíte tento mýtus. Skutočný prehrešok je, keď si ich dáte v zime a väčšina nôh zostane odhalená. To je dôvod, prečo odporúčame v zime siahnuť po čiernych pančuchách. 

Prečítajte si: Viete, ktoré kúsky oblečenia vyzerajú na fotke najlepšie? Zistite, či ich máte vo svojom šatníku

Klasika klasík, no mierne odbočiť môžete

Klasické čierne pančuchy pôsobia veľmi žensky a elegantne. Určite však voľte matné. Okrem tejto základnej línie sa však rozšírili o rôzne dezény a vzory či motívy. Zostaňme však stále pri čiernej. Nadčasové sú pančuchy s bodkami alebo s imitáciou nadkolienok. Ženskosť vyzdvihnete na vyšší level pomocou vzorov v podobe mašličky alebo čipky na rôzne spôsoby. Aj tu platí staré známe pravidlo, že vertikálne vzory opticky predĺžia nohy a urobia ich štíhlejšie. 

My v redakcii sme sa zhodli na tom, že experimentovanie sa v tomto prípade nevypláca a stávka na čierne prevedenia pančušiek, je elegantnejšia a nenásilnejšia voľba. Predsa len sme však našli jednu výnimku. Kohútia stopa v kombinácii s čiernou dokáže vytvoriť príjemné oživenie vo vašom biznis šatníku.

Neprehliadnite: Sezóna pletených svetrov je tu a my sme si ju doslova zamilovali: Nechajte sa inšpirovať!

Francúzky šarm 

Nebudeme klamať, k tomuto typu pančucháčov sa hodí akákoľvek obuv. Dokonca aj tenisky, ktoré sa postupne aj v našich končinách stávajú súčasťou biznis štýlu. Rovnako tak chelsea topánky. Nič však nedokáže poraziť lodičky alebo čižmičky na tenkom podpätku. Nenosia sa okrúhle topánky, ale skôr ostrejšie špice. Splynutie čiernej s týmto typom topánok vytvára pravú parížsku atmosféru a žena sa automaticky stáva o niečo šarmantnejšou, veď presvedčte sa sami.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus