Presunúť na hlavný obsah

Malé párty kabelky, ktoré vás chytia za srdce: Tieto potrebujete na večierkoch aj vy

Móda

Túto sezónu dostáva aj párty kabelka svoju samostatnú pozíciu. Tento praktický doplnok, do ktorého nepotrebujete dať nič viac ako rúž, kreditku či kľúče, už nemusí byť iba v klasickom prevedení. Zaujmite novými materiálmi a nebráňte sa ani aplikáciám.

Jemné striebro

Populárne sú práve metalické odlesky. Strieborná farba evokuje zimu a krásu ľadovej krajiny, ktorá nás čaká po prvých mrazoch. S takouto malou párty kabelkou nezapadne do davu, ale budete vytŕčať ako štýlová diva.

Prečítajte si tiež: Kožené šaty a kabáty by mali dostať šancu vo vašom šatníku: Tieto modely sú na jeseň 2018 v kurze

Čierna akurát do ruky

Veľkosti párty kabeliek sa medze naozaj nekladú. Platí však, že čím je menšia, tým lepšie. Musí uskladniť iba najpotrebnejšie veci, ktoré si žena praje mať počas večera pri sebe. Miesto na zbytočnosti naozaj nezostáva. 

Štras je aktuálne trendy

Jemné korálky či flitre dokážu na kabelke vytvoriť pekný 3D efekt, rozozvučia miestnosť a odrazia farby svetiel. Pojmite stylovanie na večer po svojom a nebojte sa vykročiť aj mimo svoju komfortnú zónu.

Nech ju podrží ruka

Ak viete, že budete chcieť mať svoju kúsok pri sebe počas celého večera, vyberte si praktickosť v podobe držania kabelky za špeciálne vytvarovanú rúčku. Tento typ sa hodí nielen k outfitom na párty, ale bude skvelou investíciou aj na blížiacu sa plesovú sezónu. 

Mohlo by vás zaujímať: Červená je hitom sezóny: Prinášame vám kombinácie, vďaka ktorým ju ľahko zaradíte do šatníka

Malé vrecúško

Najpopulárnejšim strihom, o ktorom by mala momentálne vedieť každá žena je druh kabelky, ktorá pripomína starodávny mešec na peniaze. Vy v nej však uschovajte svoje potrebnosti a vyrazte na párty svojho života. Farba peňazí sa môže znázorniť práve na spracovaní kabelky- strieborná i zlatá je must have!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus