Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie jarné kvetinové vône, ktoré zvýšia vašu príťažlivosť: S týmito budete nežná a neodolateľná

Krása

Nechajte na jar vyniknúť svoju jemnejšiu stránku duše a stanete sa pre mužov doslova magnetom. Kvetinové tóny si podmania vaše zmysly, to si môžete byť isté.

Oslnivá verzia kvetinového opojenia

Mäkký výbuch sladkých tónov v podobe pramienku šťavnatej, krištáľovo čistej hruškovej šťavy a kvapky medovej rosy z tej najčistejšej ruže. Vo víre medených lupienkov ruže budete mať pocit, ako by ste nikdy nechceli, aby tento okamih prešiel. L´Eau d´Issey Pure Nectar de Parfum od Issey Miyake vám tento sen bude stále pripomínať. 

Mali by ste vedieť:  Vlasové štýly, ktoré už radšej nenoste: Tieto sú OUT, nahradia ich nové svieže varianty

Zmyselnosť divokej ruže na okraji oceánu

Netradičná kombinácia stúpajúcej sladkej ruže s čerstvým vánkom.  White Tea Wild Rose Elizabeth Arden je odrazom zmyselnej kytice ruží s delikátnym kvetom hrušky a pivonky. „Okamžik inšpirovaný príjemnou spomienkou, kedy sa vzduch začína ohrievať, pučia prvé ružové kvety a ich podmanivá vôňa sa šíri okolo nás,“ prezradil parfumér Guillaume Flavigny & Rodrigo Flores-Roux.

Moderná žena, ktorá chce uniknúť od sveta pretvárky

Miu Miu Twist má hĺbku, ale je ľahká, decentná a povzbudivá. Vyžaruje z nej uhrančivý jas. Iskra Vert de Bergamot a kvet jablone ustupujú hutnému motívu cédra a akordu ružovej ambry. Drevitá vrstva pripomína arómu cukrovej trstiny v čistom vzduchu. Je pre všetky ženy, ktoré chcú pôsobiť sebaisto, ale zároveň si chcú stále zachovať svoju jemnejšiu stránku.

Spojenie nedokonalej ladnosti, sily a nezávislej duše

Giorgio Armani Si Fiori Eau de Parfum v sebe spája kvetinu, ktorá definuje presne to, pre aké ženy je vôňa určená. Silná túžba modernej ženy byť odvážnou ako nikdy predtým bola vypočutá a naplnená. „Si je môj hold k modernému poňatiu ženskosti, tej neodolateľnej ladnosti, sily a nezávislosti duše,“ vyjadril sa samotný návrhár Giorgio Armani.

Žena plná energie a chuti vychutnávať si tento svet

Dior Joy. Už samotný názov hovorí, že všetko sa točí okolo radosti. Pravá, nefalšovaná a vychádzajúca z hĺbky duše. Jemný závoj kvetov, citrusových plodov, dreva a pižma sa spájajú s jazmínom, mandarínkou či bergamotom. Voda a slnečné lúče v nás evokujú tú najväčšiu radosť, kedy zabudneme na všetky starosti všedných dní. 

Neprehliadnite: Trendy manikúra, ktorá aktuálne letí: Tieto farby lakov na nechty ľahko skombinujete s oblečením

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus