Presunúť na hlavný obsah

Šťavnaté tvárenky podľa odtieňa vašej pokožky: Vyskúšajte pridať pleti jas s hravými farbami

Krása

Svojej tvári viete dodať malú dávku osvieženia práve pomocou príjemnej tvárenky. Tá by mala zodpovedať farebným predpokladom vašej pokožky. Nepodceňte preto jej výber, nechcete mať predsa líčka červené ako známa rozprávková postava.

K bledej pleti voľte toto

Prirodzene bledá pleť si naozaj nepýta výrazne farby. Svoje líca viete v takomto prípade podtrhnúť neutrálnou kombináciou farieb. Vhodné je prepojenie s malou dávkou béžovej, ktorá neublíži ani tým najbledším typom pokožky. 

Prečítajte si: Make-upy, ktoré vykúzlia tú najkrajšiu pleť: Tieto patria medzi našich overených favoritov aj v roku 2019

Jemná ružová s odleskami

Síce je ružová akási ikonická farba, keď sa rozprávame o lícenke, s jej aplikáciou by ste mali byť opatrná. Nenechajte sa oklamať prvoplánovosťou. Siahnite po produkte, ktorý v sebe spája hneď niekoľko odtieňov. Iba vtedy budete mať istotu že sa na vašej pleti nevytvorí jednofarebná plocha. Tmavšia a sýtejšia ružová sa hodí k hnedými očiam, pri modrých siahajte po lesklejších a púdrovejších odtieňoch. 

Tóny bronzovej sa hodia k tmavšej pokožke 

Máte prirodzene tmavšiu pleť, alebo ste si aj počas dní zimy dopriali kúsok slnečných lúčov? V tom prípade sa smelo pustite do lícenky s nádychom hnedej. Táto farba nemusí vôbec slúžiť iba ako konturovací produkt. Na vašej tvári sa prirodzene rozplynie a dodá vám aj potrebný lesk

Experiment s hravými farbami 

Túžba po zmene je prirodzená ženská vlastnosť. A hravý make-up vám ju vie poskytnúť raz dva. Ak sa rozhodnete pre druh, ktorý v sebe spája hneď niekoľko farieb, môžete ho vrstviť a pridávať na jeho intenzite. Každé ráno vám vie spríjemniť práve táto tvárenka, ktorá má jedinečný obsah- namiesto klasických perličiek v nej nájdete písmená.

Mohlo by vás zaujímať: Odstráňte odumretú pokožku z tváre i dekoltu: Tieto peelingy zanechajú pleť hodvábnu a sviežu

Nádych broskýň 

Ak potrebujete lícenku, ktorú môžete nosiť na tvári naozaj každý deň a nemusieť sa báť osvetlenia či farebnosti vášho oblečenia, broskyňová je tá správna voľba. Odtiene oranžovej sa hodia hlavne ženám s medenými odleskami vlasov, avšak neurobíte chybu ak si tento tón nanesiete aj na bledšiu pleť. Pozor však na opálenie- na ňom a aj na tmavšej pokožke- by mohla oranžová pôsobiť neprirodzene.

- Najčítanejšie -