Presunúť na hlavný obsah

Lesklé pery, ktoré budú pôsobiť šťavnato a luxusne zároveň: Tieto produkty noste so sebou v kabelke

Krása

Príchod nového roka privoláva aj nový začiatok starostlivosti o seba. Vyživujte aj vy práve teraz svoje ústa sú predsa zdrojom vašej krásy.

V súlade s pokožkou

Svoje áno povedzte aj vy neutrálnym odtieňom. Práve v nich máte možnosť vidieť odrazenú šťavnatosť, ktorá sa potom automaticky dostane aj na vaše pery. Jemné marhuľové tóny sú tým pravým leskom, ktorý v zime potrebujete. 

Prečítajte si tiež: Top farby na vlasy na rok 2019 podľa módnych domov: Dominovať bude prirodzenosť

Vyplnenie na počkanie

Aby ste mohli svoje pery tvarovať rúžom či linkou, dodajte im extra dávku vypnutia v podobe produktu, ktorý robí zázraky. Jeho zloženie zabezpečí automatické vyplnenie a zväčšenie objemu pier. 

Jemná starostlivosť proti vráskam

Možno ste o tom ešte ani nepočuli, ale aj naše pery podliehajú procesu vráskavenia. Je preto nutné raz za čas na ne aplikovať aj viac ako sexi rúž. Starostlivosť v podobe séra si vás získa na prvé použitie. Je ľahká a úplne jemná k pokožke, ktorej pomáha k nestarnutiu.

Dlhodobá hydratácia

Luxusne pôsobiaci úsmev vám zabezpečí hlavne dôkladná hydratácia. Tá by mala na perách trvať hneď niekoľko hodín, mala by dokázať zadržať vodu, ktorú naše ústa potrebujú a tiež prirodzenú mastnotu pokožky.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Hodvábnu pleť krásnych Aziatiek môžete mať aj vy: Saho rituál je kódom k večnej mladosti

Záchrana pre dostatočný lesk

Zložením plným minerálov a účinných antioxidantov sa môžu hrdiť práve oleje, ktoré sú vhodné aj na naše ústa. Vedia pomôcť pri vysušovaní, ale aj ako úžasný doplnok, ktorý dodá pokožky ten pravý lesk a žiaru.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe