Presunúť na hlavný obsah

Najvýraznejšie očné tiene, ktoré pristanú aj farbe vašich očí: Sezónu Vianoc 2018 venujte trblietkam a lesku

Krása

Pri párty make-upe je asi najdôležitejšie zamerať sa na oči. Tými nemôžete nič pokaziť, práve naopak. Správne tiene ich zväčšia, dodajú hĺbku a jas ako nič iné. Tieto najtrendy kúsky si užívame aj my, rozžiara každé jedno oko.

Počas sezóny večierkov zabudnite na výrazne ústa. Síce je červená na perách stále hot, musíte ju neustále kontrolovať a dorábať. Svoje oči zahalíte do jemného prášku a radosť vám budú robiť celý večer. Zvodnosť máte zaručenú, uhrančivý pohľad tiež. 

Prečítajte si tiež: TOP ženské parfumy, ktorými môžete obdarovať ženu: Nechajte jej pod stromčekom luxusné prekvapenie

Aj pod oko

Na túto časť očného make upu zabúdajú ženy najčastejšie. Pritom práve kúsok očného tieňa, ktorý ľahko nanesiete tenkým štetcom, dokáže urobiť s okom ten najväčší rozdiel. Otvorí ho a prirodzene zväčší. 

Wau efekt zaručený

Neváhajte a zadovážte si práve tiene v populárnom striebornom odtieni. Lesk je momentálne veľmi žiadaný, tak ho ukážte na tej najlepšej časti vašej tváre. Svoje viečka zabaľte do prášku ako zo striebra a vedzte že mate vyhraté. 

Podtrhnite dramatickosť

Celé oko vykresľujte ako jeden celok. Miešajte intenzitu jednotlivých tieňov a nenechajte sa odradiť ani výdatnejším farbami. Čierna sa môže zdať odstrašujúcou, avšak práve ona má moc okolo dokresliť a zvýrazniť. 

Smokey eye s nádychom luxusu 

Vyhnite sa farebnej palete. Svoje nie povedzte výstrelkom, stavte na klasiku umocnenú vašim vytrvalým pohľadom. Aj dymové líčenie sa da poňať štýlovo, stačí ak vytvoríte na oku pozdĺžny tvar a nezabudnete ani na linky pod jeho spodnou časťou. 

Mohlo by vás zaujímať: Postarajte sa o svoje sčervenané ruky: Zimné mrazy sa neodvážia na túto zložku, pridajte ju do vašej starostlivosti

Jemné farby s veľkou intenzitou 

Pri metalickom prevedení sa vie zrazu znovu zrodiť hnedá i béžová. Nemusíte si preto kupovať žiadne nové vychytávky, stačí ak na svoje obľúbené očné tiene v neutrálnych farbách nanesiete vrstvu trblietok.

- Najčítanejšie -