Presunúť na hlavný obsah

Postarajte sa o svoje sčervenané ruky: Zimné mrazy sa neodvážia na túto zložku, pridajte ju do vašej starostlivosti

Krása

Krásne ruky by si žena mala udržiavať, nie sú totiž samozrejmosťou. Ich hodvábna pokožka si počas zimy žiada extra dávku vzácnym vitamínov a masla. Aplikujte ich takto a zaraďte to svojho dennodenného života.

Bambucké maslo je svojim účinkom preslávené

Pri výbere vášho dokonalého krému na ruky, ktorý sa zmestí do každej kabelky, sledujte jeho zloženie. Ak obsahuje bambucké maslo, máte s ochranou pre vaše ruky vyhraté. Jeho účinné zložky poskytujú dlhotrvajúcu starostlivosť rukám a zbavujú ich aj hlbokého poškodenia.

Prečítajte si tiež: Dotyk prírody a dokonalá starostlivosť: Liftingové krémy, ktoré sú šetrné a zaručene funkčné

 

Postavte na piedestál prírodné zložky

Tak ako máte istotu že sa môžete spoľahnúť na bambucké maslo, vedzte, že takúto prírodnú silu nájdete aj v avokáde, sézame či eukalypte. Ich sila sa spojila v jednom kréme, ktorý neposkytuje iba jemnosť, ale aj film, ktorý bráni unikaniu vlahy z pokožky

Efektivita je jej druhé meno

Ak vaša pokožky trpí s príchodom chladnejšieho počasia a cítite, že je napnutá či až páli, doprajte jej upokojujúci koncentrát určený na týždennú starostlivosť. Využíva prvky z hĺbky oceánov a nevyhnutné minerály, ktoré znižujú začervenanie o 40 %.

Ošetrujte hneď po umývania

Dodajte kúsok dizajnového štýlu aj vašej kúpeľni. Krémy nepatria iba do kabeliek, či na nočné stolíky. Praktické dávkovanie s pumpičkou môže pomôcť vašim rukám hneď po samotnom umývaní. Tým sa ruky vysušujú, preto ich hneď vyživte a užívajte si ich hebkosť celú zimu.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové ofiny pristanú každej žene: Inšpirujte sa topmodelkami z prehliadkových mól

 

Rukavičky pre ešte aktívnejší efekt

Večerným rituálom, ktorý dotiahne našu beauty rutinu k dokonalosti, je práve natiahnutie si bavlnených rukavičiek, ktoré zabezpečia hĺbkové vstrebanie krému.

- Najčítanejšie -